آموزش آپلود بیشتر از مقدار تعیین شده در وردپرس

آموزش آپلود بیشتر از مقدار تعیین شده در وردپرس

 

شاید برای شما هم این مشکل پیش امده باشد که نتوانید در وردپرس فایلی را با حجم زیاد روی هاست خود اپلود کنید. امروز می خوام نرم افزاری را به شما معرفی کنم که می تونید با استفاده از اون در وردپرس هر فایلی را با هر حجمی به راحتی روی هاست خود آپلود کنید. نام این نرم افزار قدرتمند smartFtp می باشد که امکانات فوق العاده ای داره. امکانات و ویژگی های نرم افزار SmartFtp خیلی زیاده که مهمترین اون ها که در این آموزش جا داره توضیح داده میشه , با استفاده از این نرم افزار آپلود شما می توانید هاست خود را به طور کلی کنترل کنید به جز برخی , از ویژگی های مهم نرم افزار می توان سرعت اپلود آن اشاره کرد. همچنین می توانید با این نرم افزار داخل هاست خود پوشه و فایل ایجاد کنید یا آنها را حذف کنید.

در تصویر زیر آموزش کار با نرم افزار مشخص هستش :

شما هم این مشکل پیش امده باشد که نتوانید در وردپرس فایلی را با حجم زیاد روی هاست خود اپلود کنید. امروز می خوام نرم افزاری را به شما معرفی کنم که می تونید با استفاده از اون در وردپرس هر فایلی را با هر حجمی به راحتی روی هاست خود آپلود کنید.

خوب در قسمت شماره ی یک باید آدرس هاستتون رو بنویسید ( مثلا : www.examp.com/cpanel یا آدرس آی پی IP به صورت ۱۹۴٫۲۳۵٫۱۴٫۳ ) سپس نام کاربری رو در کادر شماره ی ۲ وارد کنید و در کادر شماره ی ۳ پسووردتون را وارد کنید و در اخر مقدار کادر شماره ی ۴ یعنی port رو ۲۱ قرار دهید البته به صورت پیش فرض ۲۱ هستش اگه نبود خودتون بنویسید. بعد از اینکه اطلاعات را دقیق وارد کردید در کادر شماره ی یک که آدرس هاست رو نوشتید یه آیکون سبز هستش روی اون کلیک کنید یا اینتر رو بزنید تا وارد روت هاست بشید حال هر کجا که دوست دارید فایلتون را آپلود کنید.

امیدوارم مفید بوده باشه. آرزومند بهترین ها برای شما …