آموزش رفع خطای ۴۰۴ پست ها در وردپرس

آموزش رفع خطای ۴۰۴ پست ها در وردپرس

 

رفع خطای ۴۰۴ پست ها در وردپرس

 

یکی دیگر از خطاهایی که برخی مواقع به دلایل خاصی در وردپرس به وجود میاد خطای ۴۰۴ پست ها هستش , یعنی صفحه ی اصلی سایت بدون مشکل اجرا میشه اما وقتی روی یک پست کلیک می کنیم پست مورد نظر پیدا نمیشه و حطای ۴۰۴ برای ما ظاهر میشه. برای رفع این مشکل با ما همراه باشید تا با یه راه حل خیلی ساده برطرفش کنید.

یکی از مورادی که سبب به وجود آمدن خطای ۴۰۴ در وردپرس میشه زمانی که سایت رو از روی یک سرور روی سرور دیگری انتقال بدیم این یکی از دلایل هست که بیشتر هم به این دلیل اتفاق میفته اما با این صفحه ی ۴۰۴ چه باید کرد.

رفع خطای ۴۰۴ پست ها در وردپرس

به قسمت مدیریت وردپرس برید بخش تنظیمات و پیوند یکتا ( داشبورد / تنظیمات / پیوند یکتا ) در اینجا شما نحوه ی نمایش لینک های سایتتون رو مشخص کردید , بدون تغییر یه بار تنظیمات رو ذخیره کنید بعد به صفحه ی سایتتون برید و پستی رو باز کنید وببینید که دوباره خطای ۴۰۴ میاد یا نه ؟ اگه درست شد که هیچ اما اگر نه ؟

اگر با این روش مشکل خطای ۴۰۴ شما برطرف نشد باید به صورت دستی تغییراتی رو اعمال کنید و اینبار از طریق هاست , وارد هاسب بشید و حد دسترسی فایل .htaccess  رو بررسی کنید احتمالا ۶۶۶ باشه روی ۶۶۰ قرار بدید و دوباره تست کنید اگر درست نشد به حالت ۶۶۶ برش گردونید و فایل رو در حالت ویرایش باز کنید و کد زیر رو در داخل این فایل کپی کنید

۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

به احتمال زیاد اگر با دو روش بالا مشکل برطرف نشه با این روش سوم باید درست بشه.

روش هایی که در بالا گفته شد راه حل هایی برای رفع خطای ۴۰۴ وردپرس بود در پست های قبلی هم یه اموزش برای ریدایرکت کردن صفحه ۴۰۴ وردپرس قرار دادیم تا مشکلتون رفع بشه می تونید از این آموزش استفاده کنید, اگر مشکل شما با این روش های بر طرف نشد می توانید با پشتیبانی هاست تماس بگیرید.