آموزش سئو و بهینه سازی حرفه ای سایت

آموزش سئو و بهینه سازی حرفه ای سایت

 

سلام میکنم خدمت تمامی کاربران جدید و قدیمی وب دنیا. امروز در خدمت شما هستیم با سری مقاله های آموزش سئو سایت . این مطالبی که امروز در اختیارتون قرار دادم تلفیقی از تجربه های شخصی تیم سئو سایت بنده و هم چنین ترجمه سری مقاله خارجی سئو هست. پس پیشنهاد من به شما اینه که با دقت بالا مقاله سئو رو مطالعه کنین. و از اونجایی که نمیخوام حوصلتون رو سر ببرم با بحث طولانی که در پیش داریم ترجیح دادم تو چند قسمت این موضوع رو ادامه بدیم.

دوست دارین که افزایش رتبه سایت در گوگل را حس کنین ؟! کار آسونی نیست اما با مطالعه این مقاله سئو و عمل کردن به اون و تمرکز روی سایت تون میتونین کمی به افزایش رتبه سایت خودتون کمک کنین. این مقاله فوق العاده رو با ما ادامه بدید.

آموزش سئو حرفه ای سایت

آیا تا بحال به این فکر کردین که چرا هواپیما ها توی آسمون سقوط نمیکنن با وجود بخش های مختلف متحرک و …!!؟ دلیلش اینه که قبل از اینکه پرواز کنن از همه لحاظ چک میشن توسط متخصص های مختلف و بعد در آخر کار توسط خود خلبان چک میشه ! …
شما هم باید برای سایت تون قبل از اینکه محتوای جدیدی رو منتشر کنین بررسی های لازم رو در مورد اون انجام داده باشین.
اولین نکته انتخاب کلمه مناسب برای جلب توجه کاربران !
باید به این نکته دقت کنین که دوست دارین سایت تون , محتواتون با چه کلمه هایی تو گوگل بالا بیاد و از طریق چه کلمه هایی کاربران رو جذب کنین و چه کلمه ای میتونه بازدید خوبی برای سایت تون بگیره و چه کلمه هایی میتونه بهترین انتخاب برای شما باشه.
خب راه حلی که میتونه یکی از پیشنهاد های آسون من به شما باشه استفاده از ابزار های Google Keyword Planner هست که میتونه کمک بزرگی کنه برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سئو سایت تون .
البته در مورد استفاده از این ابزار میتونم بگم که به دلیل اینکه زبان ما فارسی هست تو استفاده از Google Keyword Planner بهش بعنوان یه مشاور سئو حرفه ای نگاه نکنین! همیشه سعی کنین اگر موردی رو اطمینان ندارید از یک مشاور سئو تخصصی هم مشاوره رایگان بگیرید. و البته ابزار های دیگه ای هم هستند که میتونین تا حدودی کمک بگیرین ازشون مثل ابزار suggestion و یا ابزار trends .