آموزش قرار دادن زمان سنج برای مطالب وردپرس

آموزش قرار دادن زمان سنج برای مطال

در ادامه سری آموزش های وردپرس در این قسمت همراه شما هستیم با بررسی یک مورد دیگر.در این اموزش وردپرس فصد داریم در مورد یک افزونه بسیار حرفه ای در وردپرس صحبت کنیم و آن را به شما معرفی نمائیم.پس تا انتها با من همراه باشید دوستان.دوستان در این اموزش وردپرس در مورد یک افزونه برای زمان سنجی در اعمال تغییرات در وب سایت های وردپرسی صحبت میکنیم.

افزونه وردپرس WebTimer نام افزونه ایست که برای شما در این آموزش وردپرس اماده شده است.شما با استقاده از این افزونه وردپرس میتوانید برای اعمال تغییرات در وب سایت وردپرس خود زمان سنج قرار دهید اما این زمان سنج به چه معناست؟ دوستان عزیز با استفاده از این افزونه وردپرس شما می توانید در وب سایت وردپرسی خود مطالب را بعد ازچند مدتی انتظار نمایش دهید برای مثال برای قرار دادن لینک های دانلود! اگر تبلیغات دارید می توانید برای مدتی کاربرانتان را در سایت نگه دارید.

دوستان عزیز همچنین شما میتوانید با استفاده از این افزونه وردپرس مطالبتان را بعد از مدتی از دسترس خارج کنید اما از دسترس خارج کردن مطالب در وردپرس به این معنا است که برای مثال اگر کاربر ۴۸ ثانیه در سایت ماند فلان قسمت از مطلبتان نامرئی شود که این هم میتواند در جای خود مهم و ارزشمند باشد.

خب دوستان عزیز حالا که از این افزونه اطلاعات خوبی دریافت کردیم بهتر است ان را از لینک زیر دریافت نمائید.

دانلود افزونه وردپرس WebTimer

خب دوستان حالا وقتی این افزونه وردپرس را دانلود کردید آن را در قسمت افزونه های وب سایت وردپرس خود نصب کرده و سپس آن را فعال سازی نمائید.پس از فعال سازی میتوانید خیلی راحت تغییرات خود را روی آن اعمال نمائید.