آموزش پیش نمایش قالب وردپرس با ThemePreview

آموزش پیش نمایش قالب وردپرس با ThemePreview

یکی از قابلیت های سیستم وردپرس پیش نمایش قالب وردپرس و طرح هایی می باشد که شما در وب سایت وردپرسی خود قرار داده اید . افزونه ای را معرفی می کنیم برای پیش نمایش قالب هایی که در اینترنت به اشتراک گذاشته اید و صرفا هم برای نمایش قالب های ساده وردپرس می باشد و نه قالب های حرفه ای !!!  و برای این منظور افزونه های وردپرس بسیاری وجود دارد که در این آموزش به معرفی یکی از آنها می پردازیم . در ابتدا شما می توانید برای استفاده از این افزونه در وب سایت خود ، آن را از لینک زیر دانلود کنید :

 

دانلود افزونه Theme Preview
و سپس فایل افزونه ای که دریافت کردید در وب سایت خود نصب نمایید و فعال سازید . استفاده از این افزونه بسیار راحت می باشد و فقط لازمه که شما تم هایی که در وب سایت تون هست و می خواهید آن را به نمایش بگذارید را با استفاده از آدرسی که در زیر مشاهده می کنید به پیش نمایش برای کاربران در بیاورید :

۱
http://example.com/index.php?preview_theme=mytheme

حال دوستان عزیز شما می توانید هر چند قالبی را که می خواهید انتخاب کنید و ادرس آنها را وارد نمایید و در تنظیمات این افزونه قرار بدید تا بتوانید ، پیش نمایشی از آن را به کاربران وب سایت تون نشان دهید . دوستان عزیز آموزش وردپرس امروز به پایان رسید ، بهتره که خود شما افزونه را دانلود کنید و در وب سایت تون نصب کنید تا نتیجه نصب آن را مشاهده کنید