آموزش کاراته توسط استاد امید ادیبی

آموزش کاراته توسط استاد امید ادیبی

امید ادیبی فرزند دکتر بهروز ادیبی ( فوق تخصصی قرنیه چشم ) و نوه ارشد پرفوسور  جعفر ارشاد که در رشته آفات گیاهان جزء مشاهیر معاصر دنیا محسوب می شود ۲۳ دی ماه ۱۳۶۵ در شهر تهران (شمیران) متولد شد.

او از سن ۶ سالگی ورزش رزمی را با رشته تکواندو در شهر گرگان (استان گلستان) تا کمربند آبی زیر نظر استاد علی برزگری آغاز نمود .

لازم به ذکر است که او در سن ۹ سالگی در مقطعی به دلیل شغل پدر مجبور به انتقال به تهران شدند که در آن زمان کاراته را به صورت کلاس نیمه خصوصی و خصوصی با استاد ستار اسکندریان آغاز کردند و پس از پایان دوران ابتدایی دوباره به شهر گرگان (استان گلستان) بازگشتند  وی ورزش های رزمی را در مقطع راهنمایی با رشته کونگ فو (تو آ) زیر نظر استاد رضا احمدی ادامه داد و در مقطع متوسطه با رشته ی فول کیک بوکسینگ دست و پنجه نرم کرد سپس بدلیل مهاجرت از استان گلستان به شهر تهران مقطعی از ورزش های رزمی فاصله گرفت و سپس با حادثه ای دلخراش و ناگوار در ۲۸ بهمن ماه ۱۳۸۲ که فوت مادر ایشان بود مواجه شد .

در مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع ( گرایش تولید ) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین (باراجین) به تحصیلات خود ادامه داد .

همگام با تحصیل رشته ی  فیتنس را بصورت حرفه ای زیر نظر استاد مسعود بسیمی در باشگاه پرورش اندام ایران زمین شهرک غرب به مدت ۴ سال ادامه داد و در این حین با شیهان ستار اسکندریان نماینده استان تهران رشته کاراته سبک شیتوریو را ادامه داد و دوباره ورزش های رزمی را اینبار بصورت جدی با اصول فلسفی و عمیق فرا گرفت و در سال ۹۶ -۹۷ با تحمل مشقات و مصدومیت های فراوان موفق به کسب دان ۵ و حکم مربی گری درجه ۱ ( یک )  ملی شد .

وی در حال حاضر مشغول به ابداع سبک نوینی در کاراته می باشد . برای او ورزش مانع به ادامه تحصیل نشد بلکه حتی مشوق او بود تا اینکه علوم طب سنتی ، طب نوین و گرایش MBA را فرا بگیرد، از خدمات او در رشته کاراته می توان به پرورش استعداد ها در رده های جوانان و بزرگسالان در داخل و خارج از  کشور ( هندوستان ) آموزش کاراته در مجموعه ورزشی انقلاب تهران به دو زبان فارسی و انگلیسی و در سالن های رزمی دیگر منطقه های ۱ و ۲ و ۳ تهران نام برد  .

جهت تدریس خصوصی کاراته و اخذ مدارک رزمی به سایت استاد مراجعه نمایید .

سایت استاد امید ادیبی (آموزش کاراته)

WWW.SENSEI-OMID.COM