استاندارد سازی تصاویر در وب سایت وردپرس

استاندارد سازی تصاویر در وب سایت وردپرس

همانطور که می دانید استفاده از تصاویر در وب سایت ها امری مهم و الزامی می باشد و این تصاویری که در وب سایت خود بارگذاری می نمایید با توجه به مکان قرار گیری انها ، اندازه هایشان هم فرق می کند برای مثال در تصاویر اسلایدر باید اندازه تصاویر بزرگ باشد و همچنین از همه مهم تر شما باید متناسب باقالب وردپرس خود تصویر شاخص برای مطالب تون انتخاب نمایید و ممکنه که شما با استفاده از نرم افزار های موجود سایز این تصاویر را تغییر بدهید و در سایت خود انها را بارگذاری نمایید . اما در این آموزش وردپرس شما با افزونه ای آشنا می شوید که می توانید به راحتی تصاویر خود را به سایز و اندازه استاندارد تبدیل نمایید .

افزونه Regenerate Thumbnails یکی از محبوب ترین افزونه ها می باشد که برای تعمیر تصاویر وردپرس استفاده می گردد و شما برای این که بتوانید از این افزونه وردپرس و مزایای ان در سایت خود بهره مند شوید می توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید :
دانلود افزونه Regenerate Thumbnails

پس از نصب و فعال سازی افزونه ، شما می توانید گزینه ی Regen. Thumbnails را در پنل مدیریتی خود مشاهده کنید و با رفتن به صفحه تنظیمات این بخش می توانید به همه تصاویر را بازسازی نمایید . شما برای استاندارد کردن تصاویر شاخص وب سایت تون می توناید بر روی Regenerate All thumbnails کلیک نمایید و در این صورت تصاویری که استاندارد نباشند ،بازسازی می شوند . حال اگر شما بخواهید که تصاویری که مورد نظر شما می باشد را استاندارد نمایید باید به بخش کتابخانه چندرسانه ای بروید و تصویر مورد نظرتون را هم انتخاب نمایید و بر روی Regenerate thumbnails کلیک کنید تا آنها را استاندارد نمایید .

دوستان عزیز آموزش وردپرس امروز به پایان رسید از همراهی شما عزیزان متشکرم . با اموزش های بعدی وردپرس در خدمت شما هستیم . با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما بزرگواران