افزونه ی ITRO Popup Plugin

پنجره پاپ آپ متفاوت با ITRO Popup

دانلود افزونه ITRO-popup

پاپ آپ

در خدمت شما هستیم از تیم وب دنیا با افزونه ای تازه :

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام وب دنیا عضو شوید.

سلام؛

استفاده از افزونه پاپ آپ این روزها در سایت ها مرسوم است و خواهان بسیاری دارد. از این رو تا به امروز افزونه های متعددی در این زمینه برای شما معرفی شد. مقاله ی امروز ما نیز پیرامون پاپ آپ بسیار جالبی است که می توانید امکانات زیادی را در آن ایجاد کنید. فقط کافیست با مقاله ی امروز همراه شوید.

افزونه ی ITRO Popup Plugin

itro popup plugin hamyarwp

کار کردن با این افزونه بسیار راحت و سریع است و به سادگی قابل استفاده و تنظیم شدن می باشد و امکانات جالبی دارد که با هم به بررسی آنها میپردازیم.

در گام اول مراحل نصب و راه اندازی افزونه را انجام می دهیم. پس از آن به قسمت تنظیمات>> Itro Popup میرویم تا وارد صفحه ی تنظیمات افزونه شویم.

Itro popup setting hamyarwp

همانگونه که ملاحظه می کنید در سمت چپ تنظیماتی موجود است که می توانیم آنها را با توجه به سلیقه ی خود تنظیم کنیم.

با کلیک بر روی گزینه ی “SHOW ADVANCED SETTINGS”، تنظیمات پیشرفته را نیز می توانید فعال نمایید. 

setting 1 hamyarwp

DECIDE WHERE POPUP WILL BE DISPLAYED

در این بخش باید مشخص کنیم که پنجره ی پاپ آپ در کدام قسمت ها نمایش داده شود. با کلیک بر روی گزینه ی “blog home page” فقط در صفحه ی اول دیده می شود و اگر شما تمایل دارید در تمامی صفحات شما دیده شود می توانید گزینه ی “all page” را انتخاب نمایید.

حتما بخوانید  نمایش آیدی ها در وردپرس با Show IDs by 99 Robots

GENERAL SETTINGS

در اینجا شما می توانید با انتخاب گزینه ی اول یعنی فشردن دکمه ی “ESC” از صفحه کلید، پنجره ی پاپ آپ را ببندید و در گزینه ی بعدی اگر تمایل دارید می توانید پنجره ی پاپ آپ را برای کاربران تلفن همراه غیر فعال نمایید.

قسمت جالب در این افزونه اینجاست که می توانید با زمان دادن به آن، در زمان معین پنجره را به صورت اتوماتیک از بین ببرید. یعنی به عنوان مثال، پنجره بعد از ۱۰ ثانیه خود به خود بسته شود.

در قسمت بعدی می توانید از رنگ های پیش فرض برای افزونه استفاده نمایید یا به دلخواه خود از گزینه ی “Show countdown” انتخاب نمایید.

POPUP ASPECT

همانطور که می بینید در این قسمت اول از همه می توانید اندازه ی طول و عرض پنجره را مشخص نمایید.

setting 2 hamyarwp

در بخش بعدی می توانید رنگ و اندازه ی خط های اطراف پنجره را مشخص نمایید.

در قسمت “background image” می توانید تصویر دلخواه خود را به عنوان پس زمینه ی پنجره انتخاب کنید. سایر تنظیمات نیز مربوط به پس زمینه می شود. در انتها تغییرات خود را ذخیره نمایید.

حالا من پنجره ی دلخواهی ایجاد میکنم و سپس  در ویرایشگر سمت راست، متن مورد نظر را وارد میکنم. حال می توانیم حاصل نتیجه ی خود را ببینیم!

حتما بخوانید  ساخت سیستم پرسش و پاسخ در ووکامرس با WooDiscuz

popup result hamyarwp

همانطور که میبینید افزونه ی بسیار منعطفی است که شما می توانید به هر شکلی که میخواهید آن را تنظیم کرده و از آن استفاده نمایید.

پایدار باشید.

 

دانلود افزونه ITRO-popup

شیظل