اقامت ارزان در شهر مادرید

اقامت ارزان در شهر مادرید

 

اقامت ارزان در شهر مادرید برای مسافرانی که به این شهر با بودجه کم سفر می کنند بسیار مهم است. زیرا اسپانیا بهشتی برای مسافرانی با بودجه کم و اقتصادی است، اما قیمت اتاق در پایتخت اسپانیا خیلی بیشتر از جاهای دیگر در اروپا است و حتی در طول رخداد‌های بزرگ بسیار بالاتر هم می رود. بنابراین، چگونه می توانید از صرفه جویی برای اتاق خود در مادرید مطمئن گردید؟

اگر نکات مفیدی را که در زیر ذکر می کنیم به کار ببرید، کلید اصلی برای دستیابی به سفری ارزان، توجه دقیق به جزئیات محل، مدت زمان مانده قبل از ثبت نام و نوع اقامت و پذیرایی در دسترس است. برای تعیین وقت سفارت اسپانیا می توانید از خدمات پارت ویزا استفاده نمایید.

  1. نزدیک سرویس حمل و نقل عمومی اقامت داشته باشید.

سرویس حمل و نقل عمومی در مادرید سریع و ارزان است، البته تا زمانی که هتل شما به ایستگاه مترو و اتوبوس نزدیک باشد و شما همیشه آماده استفاده از آن باشید.

  1. به محل استقرار خود توجه کنید.

شهر مادرید شهری بزرگ و گسترده است و برخلاف شهرهای فشرده‌ای مانند آمستردام یا فلورانس، پیاده روی در آن کار راحتی نیست. بنابراین، زمانی که محل اقامت خود را رزرو می کنید به این موضوع توجه داشته باشید، بهترین حالت این است که بخواهید جایی اقامت کنید که در مرکز واقع شده باشد. در ضمن یکی از خدمات پارت ویزا دریافت وقت سفارت ایتالیا می باشد.

  1. تاریخ‌های سفر خود را به دقت انتخاب کنید.

در حالی که مادرید مقصدی محبوب در تمام طول سال است، بعضی از تاریخ‌ها نسب به زمان‌های دیگر بهتر است، بخصوص زمانی که در مورد قیمت برای یک شب ماندن در هتل، مهمان‌خانه یا پانسیون صحبت می کنیم.

  1. بجای صبحانه گران هتل، شیرینی چوروس و شکلات داغ را در یک کافه میل کنید.

به جز مواردی که صبحانه جز برنامه اقامت است، می توانید برای صرف قهوه شیری و ساندویچ گوشت، بیرون بروید. پرداخت پول اضافه برای صبحانه در هتل خود به طور کلی یک تصمیم مایوس کننده و گران محسوب می شود. همچنین برای تعیین وقت سفارت بلژیک می توانید از خدمات مجموعه پارت ویزا استفاده کنید.

  1. محل اسکان خود را از قبل رزرو نمایید.

توصیه می شود برای بهترین قیمت‌ها در محدوده مرکزی، خیلی زودتر از پیش آن را رزرو کنید. اهمیت این موضوع را زمانی می توانید احساس کنید که در طول ماه‌های شلوغ تابستان یا برای حضور در یک کنفرانس حرفه‌ای مهم، به شهر مادرید سفر می کنید. اگر در مورد قرارداد ماندن خود مطمئن نیستید، با کمی پرداخت بیشتر می توانید برای اقامتی با امکان باز پرداخت ثبت نام کنید. در نتیجه می توانید قرارداد بهتری برای رزرو و ثبت نام داشته باشید. برای دریافت وقت شنگن می توان از طریق اخذ وقت سفارت فرانسه توسط پارت ویزا استفاده کرد.

  1. اگر نگرانید، دیرتر ثبت نام کنید.

یک گزینه دیگر هم این است تا کمی بیشتر منتظر بمانید و بعد ثبت نام کنید. فقط بخاطر داشته باشید که ثبت نام دقایق آخری بیشتر به صورت آنلاین کاربرد دارد، انتظار نداشته باشید که در روزی که وارد هتل می شوید تخفیف خوبی بگیرد. اگر باید قبل از ثبت نام در هتل حضور داشته باشید، کمی زودتر در طول روز انجامش دهید.

  1. مهمانسراها، هتل‌های تک ستاره و مهمانخانه‌ها را در نظر داشته باشید.

یکی از محبوب ترین موارد در مورد سفر به اسپانیا در دسترس بودن آسان محل‌های اقامت بسیار تمیز و بدون امکانات زیاد، حتی در شهر بزرگی مثل مادرید است. ممکن است امکان استفاده از آسانسور، تهویه یا حمام شخصی را نداشته باشید،

  1. ماشین به همراه خود نیاورید.

پارکینگ به سختی در مادرید پیدا می شود و حتی اگر بتوانید پیدا کنید، به این معنا است که باید بودجه بیشتری در نظر بگیرید. اگر قصد دارید از جای دیگر با رانندگی وارد اسپانیا شوید، ماشین خود را در پارکینگ بلند مدت فرودگاه پارک کنید و با مترو به شهر سفر کنید. یکی از راه های رفتن به اسپانیا دریافت ویزای شنگن است که می توان از سایر کشورهای حوزه شنگن برای مثال یونان اقدام کرد. برای اخذ وقت سفارت یونان می توانید از خدمات مجموعه پارت ویزا استفاده کنید.