تریلر پیش از عرضه‌ی بازی Need for Speed منتشر شد

جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های Need for Speed در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی راهی بازار خواهد شد. به همین مناسبت شرکت الکترونیک آرتز تریلر پیش از عرضه‌‌ی این عنوان را منتشر کرده است.

برای تجربه‌ی جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های Need for Speed به ارتباط اینترنتی با سرعت ۱۹۲ کیلوبیت برثانیه نیاز خواهید داشت.
بازی Need for Speed جدید یک دنیای کاملا Open-World دارد و بازی‌کننده‌ها در آن مسابقه‌های مختلف را پشت‌سر خواهند گذاشت. همچنین کن بلاک (Ken Block) و واکر بلاک (Walker Block) که از رانندگان مطرح مسابقه‌های اتومبیل‌رانی به شمار می‌روند هم در این عنوان حضور دارند و بازی را روایت می‌کنند.
برای تجربه‌ی جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های Need for Speed به ارتباط اینترنتی نیاز خواهید داشت. شرکت الکترونیک‌آرتز اعلام کرد برای این بازی باید اینترنتی با سرعت ۱۹۲ کیلوبیت برثانیه یا بیشتر داشته باشید. همچنین نسخه‌ی دیجیتالی این بازی ۱۸ گیگابایت حجم خواهد داشت.

خبر خوب برای افرادی که ایکس‌باکس وان دارند این است که جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های NFS را می‌توانند زودتر از عرضه‌ی رسمی روی برنامه‌ی EA Access بازی کنند.
شرکت الکترونیک‌آرتز اعلام کرده که این عنوان روی ۳۰ فریم برثانیه اجرا می‌شود.

منبع : دی جی کالا مگ