تشویق مشتریان برای اشتراک گذاری مطالب سایت

تشویق مشتریان برای اشتراک گذاری مطالب سایت

دوستان عزیزم همه ی ما می دانیم که باید از راه های مختلفی مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذاریم تا بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنیم چرا که وجود وجود این اشتراک گذاری ها برای ما و وب سایت ما اهمیت بسیار زیادی دارد. برای این منظور با توجه به فعالیتی که انجام می دهیم می توانیم تبلیغات متفاوتی را تقبل کنیم یا هزینه هایی را برای این شناخته شدن و جذب مشتری بیشتر متقبل شویم. اما یک راهی که بسیار آسان است و شاید بعضی از صاحبان سایت ها به آن اعتقادی ندارند به اشتراک گذاری مطالب وبسایت در شبکه های اجتماعی است اما مهم این است که ما به آن اعتقاد داریم و قصد داریم برای شما نیز توضیح دهیم تا شما نیز به آن اعتقاد پیدا کنید

دوستان در این قسمت شما باید توجه کنید که شما با به اشتراک گذاری هر مطلب یا محصولی که در فروشگاه اینترنتی خود دارید در هر یک از شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس، فیس بوک، توییتر، لینکداین و… می توانید گامی مثبت در جهت شناخته شدن مطالب خود و کشاندن تعداد زیادی مشتری یا کاربر به وبسایت بردارید.در این حالت اما مورد مهمی وجود دارد و آن این است که چطور این کار را به سرانجام برسانیم

دوستان روش آن را در انتها بیان میکنیم اما در ابتدا شما باید بدانید که شاید در مراحل اولیه کمتر دیده شوید اما با فعالیت های مستمر و انجام اقداماتی نظیر کامل کردن پروفایل در شبکه های اجتماعی و شرکت در بحث ها می توانید نتیجه ی بسیار مطلوبی را بدون هزینه بگیرید.دوستان در این قسمت توجه کنید که در حال حاضر بهترین شبکه های اجتماعی که می توان از آن ها نتیجه ی مطلوبی گرفت گوگل پلاس، فیس بوک، توییتر، لینکداین و اینستاگرام است. که البته امروزه اینستاگرام بسیار شهرت پیدا کرده و مکان مناسبی برای تجارت است.پس به این شبکه های اجتماعی دید دیگری داشته باشید و سعی کنید

دوستان حال ما به شما یک افزونه معرفی میکنیم که بتوانید با استفاده از ان تخفیف هایی را برای کاربرانی که شما را در شبکه های اجتماعی شیر میکنند در نظر بگیرید که خب این کار شما محرکی میشود برای دوستانی که سایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارند.پس ابتدا این افزونه حرفه ای را از لینک زیر دریافت کنید:

دانلود افزونه وردپرس YITH WooCommerce Share For Discounts

حال پس از دریافت و نصب و راه اندازی روی وب سایت وردپرسی خود باید کمی در مورد تنظیمات آن صحبت کنیم تا شما بتوانید آن را تنظیم کرده و در وب سایت وردپرسی خود قرار دهید.حال از منوی yith plugins گزینه ی Share For Discounts مشاهده می شود. با کلیک روی آن می توانید به تنظیمات افزونه منتقل شوید.

در این قسمت گزینه های زیر وجود دارد که باید تنظیم شود:

 • Enable YITH WooCommerce Share For Discounts
  با علامت زدن این گزینه می توانید افزونه را فعال کنید پس حتما آن را فعال کنید تا ادامه دهیم
 • Facebook
  دوستان در این بخش تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری فیسبوک موجود است.پس اطلاعات فیسبوک را در این قسمت باید وارد کنید و پس از آن امکان اشتراک گذاری در فیسبوک برای شما و کاربران شما فعال خواهد شد.
 • Twitter
  در این بخش تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری توییتر موجود است.اطلاعات توئیتر را در این قسمت باید وارد کنید و پس از آن امکان اشتراک گذاری در توئیتر برای شما و کاربران شما فعال خواهد شد.
 • Google+
  در این بخش تمامی تنظیمات مربوط به فعال سازی دکمه ی اشتراک گذاری گوگل پلاس موجود است.اطلاعات گوگل پلاس را در این قسمت باید وارد کنید و پس از آن امکان اشتراک گذاری در گوگل پلاس برای شما و کاربران شما فعال خواهد شد.

دوستان نکته مهم در این قسمت وجود دارد:

باید توجه کنید که با قرار دادن آی دی یا نام کاربری که در هر یک از این شبکه های اجتماعی دارید می توانید اکانت خود را در اینجا فعال کنید و دکمه های اشتراک گذاری را قرار دهید.مورد بعدی که در این افزونه بسیار مهم است این است که تخفیفی که این افزونه برای به اشتراک گذاری محصولات در وب سایت وردپرسی شما در نظر می گیرد ۱۰ درصد است. اگر می خواهید آن را کمتر با بیشتر کنید باید کمی کد نویسی صورت گیرد برای این منظور می توانید فایل class.yith-wc-share-for-discounts را در پوشه ی قالب باز کرده و در خط ۳۲۲ این مقدار را تغییر دهید.