راهنمايي خريد نرده پله هاي چوبي و پرده و پاراوان

 راهنمايي خريد نرده پله هاي چوبي و پرده و پاراوان

اگر برای پله از چوب می خواهید استفاده کنید و این پله در فضای خانگی هست و با دمپایی روی آن تردد دارید از هر چوبی که خشک باشد و به صورت مهندسی ساخته شده باشد می توانید استفاده کنید و حتی اگر قیمت پله چوبی برای شما اهمیت دارد و با هزینه کم دنبال زیبایی هستین می توانید از چوب روسی استفاده کنید.

چوب های روسی نیز انواعی دارد که چوب مناسب برای ساخت پله ، چوب یولکا هست . ولی بیشتر بازاریان برای اینکه قیمت تمام شده ی کار را پایین بیاورند و کار را رقابتی بکنند از انواع دیگر استفاده می کنند که چگالی آن پایین است و به اصلاح نجار ها به ان چوب پوک می گویند.

راهنمايي خريد پرده: براي خريد پرده چند مسئله مهم است.

۱- چقدر مي خواهيد هزينه کنيد:

اگر مي خواهيد با هزينه کم يک پرده با کيفيت و زيبا را انتخاب کنيد از پرده کرکره فلزي استفاده کنيد . مزيت اين پرده ها اين است که به راحتي تميز مي شوند و و تميز کردن آن با کشيدن دستمال روي آن است و همينطور مي توانيد روي آن را آب بگيريد و سپس نصب کنيد.

مهم ترين مشخصه که در موقع خريد پرده زبرا بايد به آن توجه کنيد اين است ضخامت پليت هاي پرده است که در شرکت پرشن اين صخامت ۲۵ ميکرون است و ضخامت قابل قبولي است و در مرحله ي بعد توجه به اين مورد که يراق آلات اين شرکت گارانتي دارد يا خير ، بسيار مهم است که شرکت پرشين داراي ۱۸ ماه گارانتي است. در نتيجه ما بر آن شديم تا عامليت فروش اين شرکت را دريافت کينم و محصولات اين شرکت را به شما عرضه کنيم.

۲- اگر پرده خود را در محيطي استفاده مي کنيد مثل آشپزخانه به شما پيشنهاد مي کنم که از پرده کرکره استفاده نکيند و از پرده هاي زبرا استفاده کنيد و اين پيشنهاد دليلش فناوري نانو است که روي پرده هاي زبرا و پرده هاي دبل شيد کار شده است . فناوري نانو باعث شده اين پرده ها بعد از گذشت مدت بسيار طولاني کثيف بشوند و تميز کردن اين پرده ها با شامپو فرش و يا بخار شو صورت مي گيرد.

خريد پاراوان

در بسیاری موارد شاید نیاز داشته باشید که فضایی که دارید را پارتیشن بندی کنید و به قسمت های جداگانه قسمت کنید. از طرفی قصد ندارید هزینه زیادی برای این کار صرف کنید. پاروان ها به دلیل سبکی و سادگی در استفاده و قابلیت حملی که دارند به محصولی  پرطرفدار در این مورد تبدیل شده اند. پاروان ها در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می شوند که برای استفاده در محیط های مختلف نظیر سالن های آرایش، مطب ها، محیط های اداری، مغازه ها و فروشگاه ها و … مناسب هستند.