شرکت مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو

شرکت صنایع خودروسازی مدیران (“MVM “، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چری چین اداره می شود، تحت حمایت های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

شرایط متنوع و تسیهلات ویژه مدیران خودرو

مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد. شرکت مدیران خودرو سیستم ارزیابی عملکرد جهانی را به منظور استعدادیابی ایجاد کرده است و توانسته است با الگو برداری از شرکتهای موفق در سایر کشور ها در زمان محدود به موفقیت های بسیاری در زمینه ارتقا علمی و عملی دست پیدا نماید. همچنین تعداد زیادی از مدیران متخصص و کارشناسان فنی را از  ایران، چین و همچنین همکارانی از دیگر کشورها جذب کرده است. در همین حال مدیران خودرو مفهوم بین المللی ” حق با مشتری است” را مورد توجه قرار داده است. ما سیستم پیشرفته DMS را به منظور مدیریت فروش و خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا امکان پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کمترین زمان را فراهم نماید.

فروش محصولات مدیران خودرو و چری

مدیران خودرو شبکه ای متشکل از بیش از ۱۴۰ نمایندگی در سرتاسر کشور راه اندازی نموده است. تاکنون بیش از دویست هزار مصرف کننده در کشور محصولات مدیران خودرو را انتخاب کرده اند. این شرکت از طریق کیفیت بالا، قیمت مناسب و محصولات به صرفه  خود موفق به جلب اعتماد مشتریان گردیده است. مدیران خودرو در ارتباط با شرکای خود  روش برد- برد را که روش بین المللی پیشرو در  کسب و کار است را دنبال می کند.

معرفی نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو :

نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو در سال ۹۶ با اسم ثبت شده ایرانیان صنعت خودرو ورنا ( ۷۷۷ ) توانست مجوز اخذ نمایندگی فروش محصولات مدیران خودرو را کسب کند. نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو  ابتدا تاسیس خود یک شعبه در تهران و در سال ۹۷ در کرج استان البرز شعبه  دوم خود را افتتاح کرد .

شعبه تهران نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو به مساحت ۴۵۰ متر مربع ساختمان  و  بر ۲۵ متری یک از لوکس ترین و به روز ترین نمایندگی های مدیران خودرو در تهران می باشد.

آدرس نمایندگی های ۷۷۷ مدیران خودرو :

شعبه تهران :

آدرس نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو برای شعبه تهران واقع در سمت غرب تهران منطقه سعادت آباد نرسیده به مسجد قدس بلوار دریا  است .  شماره تلفن شعبه تهران  ۰۲۱۴۸۰۰۰۷۸۱ است که داخلی های ۲۱۳ ، ۲۱۴ ، ۲۱۵ در ساعات اداری پاسخگوی شما مشتریان هستند.

شعبه کرج :

آدرس نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو برای شعبه استان البرز  واقع در کرج:  مهر شهر، بلوار ارم، نبش خیابان افشار

است.  شماره تلفن شعبه کرج  نمایندگی مدیران خودرو کرج   ۰۲۱۴۸۰۰۰۷۸۱ است که داخلی های ۳۰۱ ، ۳۰۲ ، ۳۰۳ و ۳۰۴  در ساعات اداری پاسخگوی شما مشتریان هستند.

محصولات مدیران خودرو  :

شما با مراجعه به سایت نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو و یا مراجعه حضوری می توانید از آخرین شرایط فروش محصولات چری و ام وی ام و نحوه پرداخت تسهیلات باخبر شوید.

تفاوت نمایندگی ۷۷۷ با دیگر نمایندگی های مدیران خودرو در کادر فروش ماهر ، امکان تست درایو تمامی محصولات مدیران خودرو در تمامی شعبات و ارسال رایگان خودرو درب منزل مشتریان و رفت و برگشت مشتریان با اسنپ و امکان تسهیلات ارزانتر و بی دردسرتر برای مشتریان و پیگیری لحظه به لحظه پرونده های مشتریان در لیزینگ و ارسال هدایا و تخفیف ویژه و برگزاری مسابقات برای مشتریان وفادار است .

همچنین شما با مراجعه به شعبات ۷۷۷ می توانید محصولات قدیمی مدیران خودرو را به محصولات به روزتر این کمپانی تعویض و به صورت اقساط ۶۰ ماهه خریداری کنید.

محصولات مدیران خودرو در ۴ محصول ۳۱۵ نسل جدید و ایکس ۲۲ دنده و اتومات و ایکس ۳۳ اسپرت و ایکس ۵۵  برای برند mvm است و برای برند چری  ۴ محصول آریزو  ۵ توربو ، آریزو ۶ جدید و تیگو ۵ نیو و تیگو ۷ اکسلنت است.  همچنین شما می توانید کاتالوگ محصولات چری و mvm  و تور ۳۶۰ درجه را در سایت ۷۷۷ مشاهده کنید .

همچنین جدول شرایط فروش محصولات ام وی ام  و شرایط فروش محصولات چری  و قیمت نقدی محصولات چری و قیمت اقساطی ام وی ام mvm  را در سایت ۷۷۷ می توانید مشاهده کنید.

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *