ضررهای کپی کردن مطالب برای سئو

ضررهای کپی کردن مطالب برای سئو

 

کپی برداری نکردن از مطالب در سئو بسیار مهم میباشد زیرا این کار براساس فاکتورهای سخت گیرانه ی جدید گوگل میتواند باعث شود سایتی از نتایج به طور کلی خذف شود در این مقاله ۵ دلیل منطقی ارائه میکنیم که نباید کپی برداری کرد.

copy
۱.شما هیچ وقت به پیج رنک حقیقی نمیرسید

کپی برداری شما را هیچ وقت به رنک حقیقی نمیرساند و رنک شما غیرواقعی میباشد. در الگوریتم های جدید گوگل کپی برداری و شناخت سایت های کپی بردار دارای اهمیت بالایی میباشد شاید در ابتدا شما با کپی برداری موفق به رسیدن به پیج رنک و حتی رسیدن به صفحات اول گوگل بشوید اما به زودی این روند سیر سقوطی طی خواهد کرد و شما رنک خود را از دست خواهید داد . اگر هنوز شک دارید مطالب و لینک های مفید را کپی کنید و در نتایج اولیه ظاهر شوید ولی خواهید دید بعد از مدتی شما از نتایج پاک خواهید شد.

۲.غیرواقعی و نامتوازن است

گوگل خیلی با دقت به لینک های سایت های دقت میکند و به شدت انهارا انالیز میکند به صورتی که اگر به سایتی شک کند در مورد نتایج و لینک های ان به راحتی سایت را از نتایج حذف میکند پس به بدست اوردن لینک های سریع ولی بدون پشتوانه ی قوی نمیتواند هیچ چیزی را در اینده ی سایت شما تضمین کند.

۳.امکان گزارش داده شدن به گوگل

هیچ مقاله نویسی در هیچ جایی دوست ندارد ببیند مطلبش کپی میشود. این در میان سئوکارها خیلی بیشتر هم میباشد زیرا انها در مطالب خود بسیار دقت میکنند و بهترین ها را مینویسند. پس اگر شما مطلب را کپی کنید این ریسک را قبول کرده اید که به گوگل گزارش داده شوید به عنوان کپی بردار و این برابر با حذف کلی و رفتن به لیست سیاه گوگل میباشد.

۴.لینک های شما به راحتی از بین میرود

اگر شما مطلب را کپی کنید عملا بر استراتژی های لینک بیلدینگ بقیه تکیه کرده اید. در بالا ذکر کردیم که گوگل بسیار به لینک ها دقت میکند پس اگر سایتی که شما از ان کپی برداری کرده اید استراتژی خود را عوض کند سایت شما نیز تغییر خواهد کرد و این را گوگل درک میکند و شما را به عنوان کپی بردار اگر شناسایی کند ( که در ۹۹.۹۹ درصد مواقع میکند) شما با مشکلات جدی روبه رو خواهید شد.

۵.شما هیچ وقت همه چیز را نمیبیند

هیچ سایتی حتی گوگل تمامی اطلاعات خود را به نمایش نمیگذارد یعنی اگر شما کپی کنید از سایتی همراه با مطالب شما مقداری از اطلاعات مخفی ان سایت نرد گوگل را نیز کپی کرده اید. این اطلاعات مانند کلیک مخصوص سایت میباشد گوگل این کلید را اگر در سایت دیگر نیز ببیند پی میبرد که کپی برداری کرده است و باز هم ممکن است شما از نتایج حذف شوید.