طراحی و ابزار مدرن حمام از شرکت آریان فراز پرسام

شرکت آریان فراز پرسام ایده های جدیدی را برای طراحی حمام ارگانیک در قرن جدید به شما هم وطنان گرامی تقدیم می نماید. هدف اصلی ما در بازرگانی آریان فراز پرسام رضایت کامل شما از سرعت خرید، کیفیت اجناس و پیگیری لحظه ای مراحل خرید می باشد.لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا با کمک شما به بهترین کیفیت برسیم!

در کنار هم بهترین ها را تجربه خواهیم کرد!!!

در مرحله اول برای طراحی حمام ارگانیک خود می توانید با خیالی راحت نفس راحتی بکشید، چون ما به شما نشان می دهیم که چگونه نگاه کنید!

به راحتی می توان گفت، که سالی که گذشت برای همه ما غیرقابل پیش بینی بود، پس از تجربه تلاطم زیاد، تعجب آور نخواهد بود اگر شما به راحتی استفاده از مایع ریز اتوماتیک بخواهید از تمام استرس و اضطرابی که ویروس همه گیر کرونا ایجاد کرده است، فرار کنید.

مطمئناً، بسیاری از ما در ماه های اخیر، به عنوان مکانیزم کنار آمدن، به ذهن آگاهی و مراقبه، روی آورده ایم.

اگر نمی دانید ذهن آگاهی چیست، باید عرض کنم که عمل ساکت ماندن و سکوت، توجه به احساسات، صدای تنفس یا ضربان قلب یا حتی افکار شماست.

با این کار می توانید ذهن خود را متمرکز کنید، آرامش و راحتی را هم زمان با هم تجربه کنید!

برای شروع سال جدید، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه در خانه خود یک مکان آرامش بخش با طراحی جدید و الهام بخش ایجاد کنید!

با استفاده از یک حمام ارگانیک، ما به شما کمک می کنیم فضای گرم و آرامش بخش مورد نیاز خانه خود را به راحتی استفاده از دست خشک کن اتوماتیک پیدا کنید، مکانی که می توانید واقعاً از دست اضطراب و پریشانی فرار کنید.

ما امیدواریم که این امر به شما کمک کند تا ایده های طراحی جدید، نظر شما را جلب کرده و در بازسازی حمام بعدی به شما کمک شایانی کند.

 1. ” ارگانیک” در مورد چیست؟

حمام ها، اغلب از آن دست از بخش های زندگی ما هستند که از آن غافل می شویم با این حال، آنها تنها مکان هایی در خانه ما هستند که می توانیم مدتی را در آن تنها بگذرانیم پس حتما در انتخاب شیرآلات بهداشتی و ساختمانی خود نهایت دقت را به عمل آورید.

این نگاه همه چیز در مورد هماهنگی بین ذهن، بدن و حمام است برای ایجاد این ظاهر، به حمامی نیاز دارید که طبیعی، ارگانیک و در نهایت آرام باشد، ما در ماه های اخیر شاهد روند رو به رشد فضاهای آگاهانه بوده ایم و چون زمان بیشتری را در خانه های خود گذرانده ایم، دریافته ایم که فضاهای داخلی ما واقعاً بسیار گرانبها هستند.

برای بسیاری از ما، خانه های ما مکان فرار شخصی ما از جهان است، مهم است که اطمینان حاصل کنید که طراحی خانه شما تا حد ممکن آرامش بخش است و اکنون بیش از هر زمان دیگری به این آرامش نیاز دارید!!

 1. رنگ، بافت و مواد

برای ایجاد یک طراحی حمام مدرن، به ترکیبی سالم از رنگ، بافت و مواد نیاز خواهید داشت”ارگانیک” همه چیز در مورد ایجاد تعادل مورد نیاز در حمام شما است، تن صدا های پاستلی خاموش، مانند صورتی های نرم و رنگ های ارگانیک غنی، باعث می شود که این طرح حمام گرم و دلپذیر باشد و این یک ضرورت در هر فضای آرامش بخشی است.

تلاش آگاهانه ای برای ایجاد هماهنگی در کل فضا با استفاده از ترکیبی از اتمام سطح نیز وجود دارد یک کف سنگی روستایی، روکش چوب طبیعی و یک کاشی دیواری صیقلی را در نظر بگیرید، کاشی ها را می توان در قالب خط عمودی برای پایان مدرن تر حمام قرار داد این به شما کمک می کند تا تعادل بصری در این طرح ارگانیک حمام ایجاد شود و به شما یاری می رساند تا راحتی و آرامش را درآغوش بگیرید.

 1. ویژگی های طراحی، محصولاتی که دارای خطوط منحنی هستند

خطوط منحنی ساده به افزایش آرامش در حمام بسیار کمک می کند، همچنین اجتناب از لبه های تیز و زاویه های خشن در ایجاد این ظاهر ضروری است!

هنگام انتخاب حوضچه، سینک روشویی لبه گرد را، به جای یک مربع در نظر بگیرید، همچنین می توانید یک سینک پایه دار را انتخاب کنید، فقط مطمئن شوید که طرح خیلی زاویه دار نباشد.

حمام شما باید دارای شکل ارگانیک باشد، حمام های مستقل زیادی برای انتخاب وجود دارد، با این حال، ما حمام مستقل را انتخاب کرده ایم که شکل ارگونومی یک ویژگی طراحی منحصر به فرد در آن است که راحتی و سبکی بیشتری را فراهم می کند، در غیر اینصورت، اگر حمام شما شرایط یک حمام مستقل را ندارد یا به جای آن به دنبال حمام غیر مستقل هستید، حمامی با فضای داخلی گرد را با شیرآلات ساختمانی و بهداشتی توکار در نظر بگیرید.

 1. قدرت

دیوارها و کف ویژگی اصلی در طراحی داخلی است، ما می دانیم که مهم است که ۴ سطح کلیدی را در یک طرح گروه بندی کنیم این باعث می شود که حمام شما صاف به نظر نرسد و باعث می شود طراحی به هم پیوستگی بیشتری داشته باشد.

از چپ به راست:

 1. اولاً، برای طراحی، ما چوب را به عنوان یکی از ویژگی های اصلی طراحی انتخاب کرده ایم، این را می توان با استفاده از یک اثر روکش روی دیوارها در طراحی گنجانید، ما همچنین برای ایجاد احساس حمام ارگانیک، یک میز پیشخوان چوبی نیز، در آن گنجانده ایم.
 2. دومین بافتی که ما اضافه کردیم کف جلوه سنگ است ایجاد این کار از طیف وسیعی از ۳ لایه مختلف کاشی ایجاد شده است که به راحتی می توانید آنها را بشکنید و آنها را در یک الگوی موزاییک ساده قرار دهید.
 3. در مرحله بعدی، کاشی های کلاسیک متروی بسیار محبوب را داریم، این یک لمس مدرن و در عین حال کاربردی را همراه با کمی روشنایی برای سبک سازی فضا ایجاد می کند.
 4. در آخر، دیوار گچ بری طرح دار تمام می شود شما می توانید با استفاده از یک جلوه ساده بتنی از این ایده تقلید کنید، اما اطمینان حاصل کنید که خاکستری ها را به جای رنگ های طبیعی عوض می کنید نحوه دستیابی به این بافت بتن را می توانید در تصویر مشاهده کنید.

نکته: روکش های چوبی برای سال ۲۰۲۱ یک روش محبوب است و ایجاد آن بسیار آسان است.

 1. تمام ایده های طراحی حمام را در یک صفحه قرار دهید

شما می توانید اینترنت را جستجو کنید تا به دنبال عکس، ایده های طراحی، بازسازی حمام و تصاویر تزئینی زیادی باشید، با این حال، حتی اگر یک حرفه ای خانگی باشید، تمام این اطلاعات می تواند کاملاً خسته کننده باشد به همین دلیل ما برای ایجاد ایده های طراحی و الهام از تزئینات، این صفحه تزیین دستشویی مناسب حمام را ایجاد کرده ایم.

نکته: ما برخی از ایده های تزئینی اضافی را در ظاهر گنجانده ایم: گلدان های ارگانیک شکل در طیف وسیعی از طرح ها همراه با حوله های لمسی نرم و ظروف خرده ریز به خوبی کار می کنند، همچنین فراموش نکنید که با گیاهان گه گاه، طبیعت مادرانه را به اتاق اضافه کنید. اگرچه شما نمی خواهید این کار را بیش از حد انجام دهید، بنابراین با استفاده کم از این موارد اطمینان حاصل کنید که یک طرح مناسب و منسجم در حمام ایجاد می کنید!

 1. پیشنهاد ما به شما برای خرید شیرآلات، مایع ریز، دست خشک کن و…

پیشنهاد ما به شما برای خرید شیرآلات بهداشتی، مایع ریز، دست خشک کن و… شرکت آریان فراز پرسام است!!!

شرکت آریان فراز پرسام (بازرگانی فداقی) با مدیریت جناب آقای وحید فداقی درتاریخ ۰۹/۰۸/۱۳۹۴ به شماره ثبت ۴۸۱۴۸۰، فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش، واردات و صادرات انواع کالاهای مجاز بازرگانی آغاز کرد.

شرکت آریان فراز پرسام (بازرگانی فداقی) با ضمانت محصولات خود شرایط ویژه ای را برای خریداران محصولات شیرآلات ساختمانی و بهداشتی به ارمغان آورده است!

شرایط ضمانت محصولات آریان فراز پرسام به شرح زیر می باشد :

۱ – ضمانت نامه محصولات الکترونیک:

خریدار عزیز: این ضمانتنامه فقط در کشور جمهوری اسلامی ایران و به مدت ۱۸ ماه از تاریخ قید شده در برگ ضمانت نامه اعتبار دارد.

تعهدات ما: اگر در طول مدت ضمانت نامه ثابت شود که دستگاه مشول ضمانت در تحت شرایط عادی کار و سرویس دهی از حیث مواد، طرح و کاربرد دارای اشکال است، خدمات مجاز بازرگانی آریان فراز پرسام با اختیارات خود تحت شرایط ذیل اقدام به تعمیر یا تعویض این محصولات خواهد نمود.

شرایط ضمانتنامه :

 • ضمانت نامه در صورتی معتبر است که در آن شماره و تاریخ شروع ضمانت ثبت و بوسیله فروشنده مهر شده باشد. نکته: در صورت دستکاری و مخدوش شدن اطلاعات مندرج در برگ ضمانت، برای ما این حق محفوظ می باشد که از ارائه خدمات تضمین شده خودداری نمائیم.

۲ – گارانتی محصولات علم دوش: کالای خریداری شده به مدت یک سال از تاریخ مندرج در پایین کـارت ضمانت نامه دارای ضمانت می باشد.

شرایط مشمول ضمانت :

الف) شکستگی: اگر کالای شما در زمان خرید به هر دلیلی شکستگی یا خرابی داشته باشد آن بخش از کالا یا تمامی آن تعویض می گردد.

نکته: قبـل از هـر چیـز هنگام خرید کالا دقت نمایید تمام قسمتهای کالای شما سالم باشد!

ب) آبـکاری: هیـچ نـوع آبکاری در مقابل مواد اسیدی پاک کننده از قبیل وایتکس و غیره مقاوم نمی باشد، بنابراین سعی نموده برای نظافت کالا از مواد پاک کننده غیر اسیدی استـفاده نـمایید. در صورتیکه از مواد اسیدی استفاده نمایید، گارانتی شامل قطعه شما نمی شود و تشخیص این امر بر عهده فروشنده یا شرکت می باشد. در غیر اینصورت قطعه ای که آبکاری آن معیوب باشد تعویض خواهد شد.

ج) گوشی دستـی: شکستگی در این قطعه شامل گـارانتی نبوده و آبکاری مطابق بند (‌ب )‌ رفتـار خواهد شد، ‌در صورتیکه که کالای فوق اشکال دیگری پیدا کند مشمول ضمانت خواهد بود.

د) ‌جای مایع مخزن دار: در صورتیکه پمپ مایع دچار مشکل شود قطعه خراب تعویض خواهد شد.

در خاتمه ذکر ۲ نکته بسیار ضروریست :

۱- در صورتیکه از علم دوش خریداری شده استفاده صحیح به عمل آید مدت بسیار مدیدی کار خواهد کرد!

۲- مرجـع تـشخیص خـرابی آبـکاری اول فروشنده بـوده و بعد از آن بازرگانی فداقی عهده دار تـشخیص می بـاشد!

بیشتر بدانید :

 • خرید آسان و سریع بصورت آنلاین
 • تحویل سریع و آسان محصولات
 • ۲ سال ضمانت و ۵ سال خدمات پس از فروش
 • پشتیبانی خرید های شما

با تشکر از صبر و شکیبایی شما، با آرزوی سلامتی برای شما مشتریان گرامی و گرانقدر.

شرکت آریان فراز پرسام (بازرگانی فداقی)

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.