خرداد ۷, ۱۴۰۲

وب دنیا

مجله تکنولوژی و فناوری ,دانلود و آموزش رایگان وردپرس و دنیای وب

قوانین و مقررات

خرید کردن هر یک از قالب های دنیای وب ایرانیان به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

۱. حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز قالب وردپرس: خریدار متهد می شود که لینک کپی رایت دنیای وب ایرانیان را به عنوان فارسی ساز قالب ورپرس در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی مادام العمر قالب میشود(این بند به دلیل احترام به مشتری در صورت رعایت نکردن مشکلی ایجاد نخواهد کرد)

۲. عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با ما دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

۳. نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش تماس با ما برای قالبها انجام خواهد شد.

۴٫مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.

۵. نصب رایگان قالب ها: قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۶. محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش تماس با ما، ارائه می شود.

۷. محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دومین مجاز است (کلیه محصولات ما کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دومین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دومین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دومین های بیشتر باید ۵۰% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دومین ها هم انجام شود.

۸٫ بروز رسانی محصولات: بروز رسانی محصولاتی چون قالب وردپرس و افزونه وردپرس تا ۱ سال رایگان می باشد . ( در صورت حفظ کپی رایت ما بروز رسانی ها مادام العمر خواهد بود ) بعد از آن مشتری موظف است جهت دریافت بروز رسانی به سایت مراجعه نموده و برای مدت زمان یک سال مجددا بروز رسانی ها را دریافت کند.

۹. قالب های رایگان و سایر قالب ها: قالب های رایگان از طریق بخش تماس با ما پیگیری می شوند می شوند. همچنین تنها قالبهایی پشتیبانی می شوند که از دنیای وب ایرانیان دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم.