محافظ صفحه موبایل با فناوری نانو

محافظ صفحه موبایل با فناوری نانو

 

صفحه نمایش گوشی‌های موبایل و سایر گجت‌ها همواره در خطر خرابی و خراشیدگی در اثر ضربه و فشار و تماس با سطوح مخرب هستند. از این رو و برای جلوگیری از هزینه‌‌های سنگین تعویض و یا تعمیر صفحه گوشی استفاده از محافظ صفحه و همچنین قاب موبایل ضروری به نظر می‌رسد. اما آیا هر محافظی می‌تواند کیفیت مطلوب را ارائه دهد؟ قطعا پاسخ این است که تفاوت کیفیت زیادی بین محصولات ارائه شده در این رابطه وجود دارد.

محصولی در آلمان به نام محافظ الماس ارائه شده است که خواصی بی نظیر دارد. اولین ویژگی آن این است که مقاومت صفحه را تا ۶۰۰٪ در مقابل خراشيدگی و شكستن افزايش می‌دهد. این ویژگی باعث می شود این محافظ موبایل، گوی رقابت را با فاصله بسیار زیاد از سایر رقبا برباید. در این ویدئو که در تلویزیون آلمان پخش شده است این شرکت توانایی این محصول را به نمایش گذاشته که حتی با وجود عبور اتومبیل از روی گوشی یا حتی فشاری که دریل و مته صنعتی برای سوراخ کردن صفحه به گوشی وارد می‌کنند، این محصول از گوشی محافظت کرده و آن را از تخریب حفظ می‌نماید.
 

 

محافظ الماس از فن آوری فضایی، که برای ایجاد مقاومت بيشتر در مواد استفاده می شود، بهره می‌گيرد. بدين وسيله‌ اسكلت و سازه سطوح مختلف سخت‌تر می‌شوند و مقاومت در برابر ضربه و فشار و خراشیدگی به طور چشمگیری بالا می‌رود. ویژگی برجسته دیگر این محصول داشتن خاصی آنتی باکتریال است که باعث می‌شود از تجمع باکتری‌های مضر در سطح صفحه نمایش جلوگیری شود.

محافظ موبایل الماس

از این محافظ نانو علاوه بر گوشی های موبایل، در تلویزیون‌ها، لپ تاپ‌ها، نویگیشن‌ها، تبلت‌ها، دوربین‌های دیجیتال، مانیتور‌ها، کنسول‌های بازی و ساعت‌های مچی نیز استفاده می‌شود. مزیت این نوع محافظ این است که برای انواع گوشی‌های موبایل از برندهای مختلف نیز مناسب سازی شده است. لازم به ذکر است که این محصول موفق به دریافت گواهینامه‌های بین المللی TÜV و MicroBio Laboratory شده است.

محافظ الماس

این محصول ویژه اخیرا توسط شرکتی که نمایندگی انحصاری محافظ الماس را دریافت کرده است وارد ایران شده و سایت این مجموعه به آدرس www.DiamondProtect.ir برای خرید محصول و نیز دریافت نمایندگی در سراسر کشور، پاسخگوی هموطنان عزیز می‌باشد.