معرفی افزونه های ضروری سئو وردپرس

معرفی افزونه های ضروری سئو وردپرس

افزونه اول : Yoast SEO
دوستان عزیز این افزونه یکی از پر طرفدارترین افزونه های سئو وردپرس می باشد که بسیار مورد استفاده کاربران قرار می گیرد ، شما می توانید با استفاده از این افزونه تمامی نیازهای سئو وب سایت تان را حل نمایید ولی در صورتی که از این افزونه و امکاناتی که دارد به درستی استفاده نمایید . شما با استفاده از این فازونه می توانید برای هر مطلب وب سایت تان عنوان سئو ، توضیحات سئو و کلمات کلیدی مورد نظر را وارد نمایید و این افزونه برای همین محبوب می باشد که امکانات بسیاری را ارائه می دهد .

افزونه دوم : Google Keyword Planner
دوستان عزیز شاید شما هم در انتخاب کلمات کلیدی برای وب سایت خود دچار مشکل هستد و استفاده از کلمات کلیدی پر بازدید همیشه انتخاب مناسبی نیست ، زیرا دامنه جست و جو از این طریق گسترده می شود و امکان بازدید وب سایت شما کاهش می یابد و شما زمانی می توانید موفقیت را برای وب سایت خود رقم بزنید که بهترین کلمات کلیدی را انتخاب نمایید و شما با استفاده از این افزونه می توانید کلمات کلیدی را به راحتی انتخاب نمایید و فقط کافی است که شما کلید اصلی متن خود را پیدا کنید و تا لیستی از ایده های کلمات کلیدی را دریافت نمایید و استفاده از این نرم افزار برای ایران به خوبی امکان پذیر نیست .

افزونه سوم : SEOquake
دوستان این افزونه قابلیت استفاده در مرورگرهای مختلفی همانند فایرفاکس ، کروم ، اپرا و …. را دارد که شما می توانید از این افزونه اطلاعات مهمی را در زمینه های آخرین به روز رسانی ، چگالی کلمات کلیدی ، رتبه الکسا و … بدست آورید و ارائه می دهد و یکی از مزیت های منحصر بفرد این افزونه این است که قابلیت نمایش اطلاعات وب سایت وردپرس در نتایج گوگل و خروجی گرفتن اطلاعات بصورت CSV است .

افزونه چهارم : Broken Link Checker
دوستان می دانید که ارورهای ۴۰۴ وب سایت های وردپرس چقدر برای شما خطر افرین می باشد !!!!!! و می تواند به راحتی وب سایت شما را به خطر بیندازد ، پس شما باید به لینک توجه بسیاری داشته باشید که این اتفاق نیفتد و از لینک های شکسته و اشتباه استفاده نکنید و شما با استفاده از این افزونه می توانید لینک های خراب را پیدا کنید و سپس به راحتی از ابلیت این افزونه استفاده کنید و لینک های شکسته وب سایت خود ترمیم کنید !!!!!

افزونه پنجم : Open Site Explorer
یکی از سایت های جهانی که در سئو حرف اول را می زند سایت Moz می باشد و از معتبرترین منابع برای یادگیری سئو می باشد ، علاوه بر این که این سایت از منابع معتبر در اموزش سئو می باشد ، ابزارهای ارزشمندی را در اختیار وب مشتران قرار می دهد که یکی از این موارد همین افزونه می باشد . حال کارکرد و مزیت این افزونه این است که شما می توانید با استفاده از آن ، پروفایل بک لینک رقیبان خود را بررسی نمایید و یکی از معایب این افزونه هم این است که بروز رسانی ضعیف ان باعث می شود که برخی از لینک ها را شناسایی نکند .