معرفی افزونه های وردپرس برای افزایش سرعت سایت

معرفی افزونه های وردپرس برای افزایش سرعت سایت

دوستان همانطور که گفتم در این آموزش وردپرس می خواهم برای شما سه افزونه برای افزایش سرعت سایت معرفی کنم که امیدوارم مورد استفاده شما دوستان قرار بگیرید که این افزونه ها به صورت زیر می باشند :

اولین افزونه افزایش سرعت : افزونه WP Minify
دوستان عزیز شما برای دریافت این افزونه می توانید به لینک افزونه WP Minify مراجعه نمایید و فایل افزونه وردپرس را دانلود کنید و در بخش افزونه های وب سایت نصب نمایید و برای انجام تنظیمات پس از فعال سازی افزونه وردپرس در تنظیمات WP Minify را انتخاب کنید و شما باید بررسی کنید که تمامی بخش های جاوا اسکریپت و HTML Minification تیک خورده اند و فعال هستند . در این صورت می توانید سرعت وب سایت رو افزایش هید .

دومین افزونه افزایش سرعت : افزونه W3 Total Cache
شما برای دریافت افزونه وردپرس موردنظر می توانید به لینک افزونه W3 Total Cache مراجعه نمایید و فایل افزونه وردپرس را دانلود کنید و در بخش افزونه های پنل مدیریتی نصب نمایید و فعال سازید و با فعال سازی افزونه شما بخشی به نام Performance در پنل وردپرس و در انتها مشاهده می کنید و بر روی این بخش کلیک نمایید تا به تنظیمات افزونه وردپرس بروید و در نهایت همه ی بخش ها را فعال نمایید به جز دو گزینه ی CDN و Minify را فعال نکنید. و دلیل فعال نکردن این دو گزینه این می باشد که شما اکانت CDN ندارید و دوما WP Minify به مراتب بهتر از بخش Minify توتال کش کار می‌کند پس دیگر نیازی به فعال کردن این دو گزینه نیست

حال در ادامه تنظیمات در بخش Page Cache توجه کنید که گزینه‌های Cache home page و Cache feeds تیک‌ زده شده باشند و همچنین در بخش Browser Cache گزینه‌هایی مانند Expires Header و Etags و … را می‌بینید، تمام آن‌ها را تیک‌ زده شده باشند . اگر شما هر تغییری را بر روی افزونه های وردپرس نصب شده در سایت تون انجام بدهید ، افزونه W3 Total Cache از شما می‌خواهد که کش را خالی نمایید .

سومین افزونه افزایش سرعت : افزونه WP Smush.it
دوستان عزیز شما برای دریافت این افزونه وردپرس می توانید به لینک افزونه WP Smush.it مراجعه نمایید و فایل افزونه وردپرس را دریافت کنید و در نهایت در بخش افزونه های پنل نصب نمایید و پس از فعال سازی این افزونه ، عکس ها و تصاویر شما در وب سایت بهینه می شوند و میزان حجمی که تصاویر در هاست شما می گیرند ، کاهش پیدا می کند و اگر شما به فکر تصاویری هستید که قبل از نصب این افزونه وردپرس ، آپلود کرده اید می توانید برای بهینه سازی آنها ، تصاویر را انتخاب نمایید و بر روی !Smush.it now در بخش کتابخانه کلیک نمایید ، به همین راحتی . الان شما یک سایت وردپرس با تصاویری بهینه دارید !!!