معرفی افزونه کنترل فعالیت کاربران وردپرس

معرفی افزونه کنترل فعالیت کاربران وردپرس

شما پس از این که این سیستم قوی وردپرس را راه اندازی کردین و وب سایت خود را تاسیس کردین  ، تمامی وظایف بر عهده ی شما مدیر وب سایت می باشد ، پس می توان گفت که کار سختی را در پیش رو دارید و شما حتما بعد از شروع کار ، حس می کنید که به فرد یا افرادی برای کنترل سایت ، ویرایش و موارد دیگه نیاز دارید ، پس شاید افرادی را برای کمک به خود استخدام می کنید و در اینجا شما نیاز دارید که برای ویرایش بخش های مختلف توسط این افراد به انها اجازه ی ورود به بخش مدیریت سایت را بدهید ، در این ممکن هست که افراد کارهایی را هم به جز کارهای درخواستی شما انجام بدهند که برای شما دردسر ساز شود و اگر شما بخواهید به طور منظم این افراد را تحت نظر بگیرید ، مسلما غیر ممکن و سخت می باشد ، برای این منظور افزونه وردپرس بسیاری وجود دارد که در اینجا آموزش وردپرس به معرفی یک از بهترین وبرگزیده ترین این افزونه های می پردازیم . شما می توانید راحت با استفاده از افزونه Stream فعالیت کاربران خود را به بهترین صورت ممکن تحت نظر بگیرید , و دیگر نگران این نباشید که کاربران وب سایت شما چه می کنند و یا این که برای سایت شما مشکلی را ایجاد کنند و شما با خیال راحت به کارهای خود بپردازید .

شما می توانید با استفاده از افرونه وردپرس Stream تقریبا تمامی کارهایی که کاربران انجام می دهند تحت کنترل بگیرید و در صورت بروز خطا ، فرد خطاکار را شناسایی نمایید . این افزونه به ثبت مواردی هم چون ، ایجاد هر گونه تغییر در مطالب وب سایت ، برگه ها ، افزونه ها و همچنین فعالیت های جدیدی که کاربران در پنل انجام می دهند از جمله ، نوشته مطلب جدید ، به روز رسانی ، پاک کردن مطالب ، فعال سازی و یا غیر فعال سازی افزونه ها و قالب وردپرس در پایگاه داده و …… می پردازد . پس حتما شما دوستان عزیز با توجه به مزایای این افزونه علاقه مند به دریافت شده ایده ، که می توانید از لینک زیر افزونه را دانلود کنید و  در وب سایت خود نصب نمایید و به چشم خود ، کارکردهای این افزونه را مشاهده نمایید :

دانلود افزونه  صفحه افزونه

شما می توانید افزونه وردپرس را از لینک مستقیم آن در یافت نمایید و در وب سایت خود ان را نصب و فعال کنید و در نهایت به سراغ تنظیمات این افزونه بروید ، با فعال سازی این افزونه وردپرس بخش جدیدی به نام Stream در قسمت مدیریت اضافه می شود که شما می توانید به این صفحه بروید و تغییراتی را انجام بدهید و اگر شما دقت نمایید ، در می یابید که این اطلاعات چقدر دقیق و کامل هستند و حتی زمان هایی که کاربر نتوانسته به مدیریت وارد شود زمان و ip او به شما نشان داده می شود و شما می توانید این اطلاعات رو به هر صورتی که مد نظرتون می باشد تنظیم نمایید ، برای مثال به صورت کاربر ، صفحه اجرا و ….. مرتب کنید . در ضمن شما می توانید در بخش تنظیمات زمان نگهداری اطلاعات و همچنین کمترین درجه کاربری برای مشاهده اطلاعات ، خصوصی کردن فید و حذف نمودن اطلاعات قبلی کاربر ، عمل نمایید . خب حالا به بررسی یکی از مهم ترین گزینه تنظیمات که در صفحه ی تنظیمات این افزونه می باشد می پردازیم که این گزینه Private Feed می باشد :

فید فعالیت ها
دوستان عزیز یکی دیگر از امکانات و مزایای خاص این افزونه وردپرس این می باشد که به شما مدیران امکان استفاده از فید فعالیت ها را فراهم می کند و از این طریق کار شما راحت و اسان می شود و شما می توانید از یک فید خوان رایگان و مناسبی همانند feedly تمامی فعالیت های کاربران وب سایت تون را بر روی گوش های تلفن همراه و سایر دستگاه های هوشمند مشاهده و دنبال نمایید و حال اگر شما بخواهید از این قابلیت و مزیت در وب سایت خود استفاده نمایید باید گزینه ی Private Feed را در بخش تنظیمات فعال سازید و در نهایت شما با رجوع به صفحه مشخصات می توانید از لینک فید خصوصی خود استفاده نمایید .

دوستان عزیز خوبه بدانید که افزونه وردپرس Stream آپدیت های کامل و زیادی را ارائه کرده است و یکی از مزایایی که تیم توسعه افزونه بیان کرده این است که امکان نمایش زنده فعالیت کاربران می باشد . امیدوارم که این اموزش مورد استفاده شما قرار گرفته باشد .