معرفی ۴ سایت برتر سفارش ترجمه کتاب با کیفیت و مطمئن !

معرفی ۴ سایت برتر سفارش ترجمه کتاب با کیفیت و مطمئن !

اگر شما نیز دوست دارید در مسیر کاری یا تحصیلی‌تان، به یک فرد حرفه‌ای با رزومه چشمگیر و قوی تبدیل شوید، باید یک کتاب ترجمه شده در سابقه‌تان، داشته باشید. ش

شاید در گذشته با نبود متخصصین کاربلد در این حوزه، ترجمه کتاب، سخت و دشوار بود اما امروزه با وجود تیم‌های ترجمه فنی قوی، هیچ بهانه‌ای برای تنبلی کردن در امر ترجمه و چاپ کتاب، وجود ندارد!

امروزه تیم‌‌های ترجمه بسیاری هستند که می‌توانند به شما برای ترجمه کتاب، کمک کنند، در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین سایت‌های سفارش ترجمه که می‌توانید با خیالی آسوده به آن‌ها برای ترجمه کتاب، اعتماد کنید آشنا شوید.

 

برترین سایت‌های ترجمه کتاب، کدامند؟

اگر دوست دارید که یک کتاب ترجمه شده عالی و درجه یک داشته باشید، باید با وسواس، تیم ترجمه را انتخاب کنید تا خیال شمارا از بابت کیفیت کار و علمی بودن محتوا، آسوده کند.

در بین تمامی تیم‌های ترجمه فعال در ایران، تنها برخی از وب سایت‌های ترجمه، تمامی اصول ترجمه فنی معتبر و با کیفیت را رعایت می‌کنند.

چنانکه شما نیز علاقه مندید با بهترین سایت‌های سفارش ترجمه کتاب در ایران، آشنا شوید، ۴ وب سایت ترجمه زیر را فراموش نکنید.

 

 

  • دوری جاب

doorijob.com/english-persian-book-translation

دوری جاب، با داشتن تیم ترجمه قدرتمند و خلاق با قلمی توانا و ذهنی پویا، یک سایت شگفت انگیز برای ترجمه سخت‌ترین کتاب‌های دنیا محسوب می‌شود.

اگر قصد ترجمه کتاب، در یک رشته علمی سخت و سنگین را دارید و بابت پایین بودن کیفیت ترجمه نگران هستید، با خیال راحت می‌توانید به تیم دوری جاب، برای داشتن یک ترجمه فوق‌العاده، اعتماد کنید و لذت ببرید.

این تیم ترجمه، به شما کمک می‌کند با پرداخت هزینه‌ای مناسب، از بهترین کیفیت ترجمه کتاب، لذت ببرید و به نام خودتان، یک کتاب عالی را ترجمه و ثبت کنید.

  • رایت می

writeme.ir/ترجمه-کتاب

رایت می، یکی از بهترین وب سایت‌های ترجمه و ویرایش تخصصی در ایران است که توانسته در سال‌های اخیر فعالیت خود، در صد بالایی از رضایت کاربران را جلب کند.

یکی از مزیت‌های این وب سایت برای ترجمه، امکان نظارت مرحله به مرحله شما بر کار مترجمین است که می‌توانید در تمامی متون تخصصی و عمومی، با خیال راحت، بر کیفیت کار مترجمین، نظارت داشته باشید.

همچنین رایت می، تلاش می‌کند برای ترجمه متون تخصصی هر رشته دانشگاهی، از مترجمینی استفاده کند که تحصیلات مربوطه به حوزه دانش مقاله را داشته باشند، تا بار علمی و فنی مقاله، کاهش پیدا نکند.

  • شبکه مترجمین ایران

tarjomic.com/ترجمه-کتاب

شبکه مترجمین ایران، از طریق وب سایت ترنسیت، مشغول فعالیت است و بی‌شک، نگین درخشان سایت‌های سفارش ترجمه کتاب، محسوب می‌شود.

این تیم باداشتن بیش از ۴۵,۰۰۰ مترجم متخصص و ۳۰۰,۰۰۰ کاربرفعال، یکی از شلوغ‌ترین وب سایت‌های ترجمه در ایران است که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

شبکه مترجمین ایران، علاوه بر ارائه ترجمه کتاب، خدمات ترجمه مقاله، بومی سازی سایت، ویرایش و بازخوانی، زیرنویس فیلم، تولید محتوا و … را نیز به کاربران خود، ارائه می‌کند.

  • ترجمیک

ترجمیک، یکی دیگر از بهترین سایت‌های سفارش ترجمه کتاب است که شما می‌توانید با خیالی آسوده به این تیم برای انجام پروژه ترجمه کتاب، اعتماد کنید.

همه متخصصین ترجمه در ترجمیک، دارای تحصیلات آکادمیک قوی و تجربه بالا در زمینه ترجمه کتب مختلف هستند و شما می‌توانید به راحتی، ترجمه کتاب‌تان را به آن‌ها بسپارید.

این تیم‌، با داشتن رضایت ۹۸% از سوی مشتریان، یک وب سایت سفارش ترجمه کتاب بی‌نظیر و عالی، محسوب می‌شود که پیشنهاد می‌شود به هیچ وجه، آن را از دست ندهید!

کدام سایت، برای سفارش ترجمه کتاب بهتر است؟

دوری جاب، با داشتن یک تیم متخصص و حرفه‌ای و پشتیبانی شگفت انگیز خود، پس از انجام سفارش ترجمه ، یک وب سایت فوق‌العاده برای ترجمه کتاب محسوب می‌شود.

طبق تجربیات مشتریان سفارش ترجمه کتاب، دوری جاب، بهترین وب سایت برای برون سپاری ترجمه کتاب در رشته‌های علمی تخصصی است.

سخن پایانی

در این مطلب، ۳ وب سایت برتر سفارش ترجمه کتاب که سال‌هاست با ارائه بهترین خدمات، اعتبار زیادی کسب کرده‌اند،  خدمت شما همراهان عزیز معرفی شد.

اگر شما نیز قصد ترجمه کتاب را دارید و به دنبال یک تیم درجه یک هستید، می‌توانید از وب سایت‌های معرفی شده در این مقاله کمک بگیرید و تجربه ترجمه کتاب راحت و بی دردسر را برای خودتان، رقم بزنید.