مود دوربین حرفه ای Cyberian سازگار با مدل های مختلف اکسپریا

یکی از بخش هایی که توسعه دهندگان معمولا تمرکز زیادی بر آن دارند دوربین گوشی های هوشمند است. ما همواره شاهد این هستیم که انواع برنامه و مود های نرم افزاری مختلف در جهت بهبود عملکرد دوربین در گوشی های هوشمند ساخته میشود.
این بار قصد داریم تا یک مود بسیار عالی و کاربردی را به شما معرفی کنیم که بوسیله آن یک تحول عظیم در دوربین گوشی هوشمند خود ایجاد کنید. نام این مود Cyberian است که مدتی است توسط توسعه دهنده ای از سایت تخصصی اکسپریا ساخته و گسترش یافته است.
این مود بر روی تعداد زیادی از گوشی های اکسپریا مثل سری Z5، سری Z3، سری Z2، سری Z1 و برخی گوشی های میان رده دیگر از سونی قابل نصب است. سازنده این مود توضیحاتی در خصوص آن ارائه میکند که با هم مرور میکنیم:
مود Cyberian در جهت رفع مشکلات نرم افزاری دوربین های اکسپریا ساخته شده و سازندگان این مود در تلاش هستند تا قابلیت ها و تنظیمات بیشتری را به دوربین اکسپریا اضافه کنند.
مود های Cyberian معمولا بر پایه آخرین نرم افزار دوربین ارایه شده توسط سونی موبایل ساخته می شوند.
به طور کلی مود Cyberian هر دو هفته، بروز رسانی می شوند. اما بعضی مواقع ممکن است این زمان کمتر یا بیشتر شود.
توسط نصب این مود، امکانات زیادی از قبیل اضافه شدن قابلیت انتخاب رزولوشن در حالت اتوماتیک به دوربین دستگاه اضافه شده و کیفیت تصاویر نیز در نهایت با بهبود قابل توجهی همراه خواهد شد. توصیه ما به شما استفاده از این مود است که میتوانید هم اکنون از لینک زیر در انجمن آن را امتحان کنید.

منبع : سایت تخصصی اکسپریا سونی