آبان ۲, ۱۴۰۰

وب دنیا

مجله تکنولوژی و فناوری ,دانلود و آموزش رایگان وردپرس و دنیای وب

چرا آموزشگاه آنلاین؟

یکی از بهترین مکان‌ها در زمینه یادگیری و آموزش دوره‌های مختلف در جامعه آموزشگاه‌ها می‌باشند که این آموزشگاه‌ها چه به صورت حضوری و آنلاین می‌توانند فعالیت کنند. یکی از بهترین آموزشگاه‌ها در زمینه تدریس و ورود به بازار کار آموزشگاه نخبگان خلاق واقع در اسلامشهر تهران می‌باشد.

این آموزشگاه با تدریس بیش از چندین دوره و با ده سال سابقه آماده ارائه خدمات متنوع می‌باشد. یکی از مهم‌ترین دوره‌ها شامل طراحی سایت، تعمیرات موبایل و ارائه دیپلم حسابداری در آموزشگاه اسلامشهر واقع در خیابان باغ فیض می‌باشد که در این مقاله به طور مفصل به‌تمامی آنها می‌پردازیم.

چرا آموزشگاه آنلاین؟

با شیوع ویروس منحوس کرونا در دنیا و همه‌گیری شدید آن باعث شده تا اکثراً دانشگاه و مدارس طی این دو سال تعطیل شوند و بیشتر مردم به دلیل این بیماری به فکر رفتن به کلاس‌ها و آموزشگاه‌ آنلاین باشند.

معمولاً آموزش‌ها به صورت آنلاین و اینترنتی از طریق یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ در بستر یک اینترنت مناسب ارائه می‌شود. یکی از مزیت‌هایی که این دوره‌ها دارند این بوده که قابلیت ذخیره شدن به صورت فیلم را دارند و شما هروقت بخواهید می‌توانید بعداً نیز آن را مشاهده نمایید. آموزشگاه نخبگان خلاق سعی می‌کند بیشتر دوره‌ها را به صورت آنلاین برگزار بکند و با اساتید مجرب و حرفه‌ای که دارد شما را در زمینه‌های مختلف پرورش می‌دهد و حتی می‌توانید به‌آسانی وارد بازار کار شوید.

آموزش طراحی سایت در اسلامشهر:

یادگیری و آموزش ساخت وب‌سایت معمولاً آسان نیست و اکثر علاقه‌مندان دوست دارند این کار را سریع‌تر یاد بگیرد، همان‌طور که می‌دانید یکی از شغل‌های پردرآمد جامعه امروز ما شغل طراحی وب‌سایت می‌باشد که ما برای اولین‌بار این آموزش را در شهر اسلامشهر در آموزشگاه نخبگان خلاق به وجود آورده‌ایم که تمامی افراد علاقه‌مند می‌توانند دوره آموزش طراحی وب‌سایت را بدون نیاز به کدنویسی و صرف وقت و هزینه‌های زیاد یاد بگیرند. پس شما می‌توانید در این دوره یک سایت کامل را بدون یادگیری زبان برنامه‌نویسی راه‌اندازی کنید. پس اگر علاقه دارید که وارد حیطه طراحی سایت بشوید همین حالا می‌توانید از طریق آموزشگاه ما ثبت‌نام نموده و در دوره شرکت نمایید.

آموزش تعمیرات موبایل در اسلامشهر:

اکثر کسانی که به فروش موبایل و تجهیزات آن مشغول هستند به علم تعمیر موبایل مسلط نیستند و همان‌طور که مطلع هستید این شغل در بازار بسیار پرطرف‌دار و جامع می‌باشد. حتماً مشاهده کرده‌اید که گوشی شما یا افراد فامیل خراب می‌شود و بلد نیستید آن را درست بکنید و به یک تعمیرات موبایل مراجعه و آن را برای تعمیر تحویل می‌دهید. خوب چرا خودتان گوشی را تعمیر نکنید و از این راه درآمد خوبی کسب کنید؟

این دوره یکی از پرطرف‌دارترین دوره‌های آموزشی در اسلامشهر می‌باشد که در آموزشگاه برگزار می‌شود و شما با یادگیری این دوره می‌توانید یک تعمیرکار موبایل حرفه‌ای شده و سریعاً وارد بازار کار شوید. ما می‌توانیم تعمیرات موبایل را از پایه و به صورت ساده و روان به شما آموزش دهیم و اصلاً نگران نباشید زیرا در پایان کار شما یک تعمیرکار قدرتمند موبایل خواهید شد.

آموزش حسابداری در اسلامشهر:

یکی از مشاغل پرکاربرد و با بازار کار فراوان در ایران حسابداری می‌باشد که بسیار در حال گسترش و پیشرفت است. باوجوداینکه در این رشته دانشجویان زیادی هرساله وارد می‌شوند ولی اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها به دنبال یک حسابدار حرفه‌ای و قوی بوده‌اند، بنابراین یادگیری حسابداری یکی از لازمه‌های موفقیت در این شغل می‌باشد.

افرادی که با آموزش حسابداری مالیاتی به دانش و مهارت زیادی دست پیدا کرده‌اند و می‌توانند باعث بالارفتن سود یک تولیدی و حتی یک شرکت بزرگ شوند. اگر مدرک دانشگاهی معتبر در زمینه حسابداری ندارید، اصلاً نگران نباشید زیرا با شرکت در دوره‌های آموزش حسابداری آموزشگاه نخبگان خلاق در اسلامشهر می‌توانید به‌تمامی مهارت‌های این رشته مسلط شوید. آموزشگاه نخبگان می‌تواند علاوه بر یادگیری رشته حسابداری در پایان کار مدرک معتبر دیپلم این رشته را نیز به شما اعطا کند.

درباره آموزشگاه ما

 

آموزشگاه نخبگان خلاق یکی از بهترین آموزشگاه‌ها در سطح شهر اسلامشهر بوده که علاوه بر یادگیری حرفه‌ای در زمینه رشته‌های ارائه شده، می‌تواند به شما یک مدرک معتبر بدهد و شما را آماده ورود به بازار کار پول‌ساز بکند. اینجا شروع موفقیت‌های شغلی شماست و به فراگیری دوره‌های مختلف برای ورود به بازار کار مشغول خواهید شد. حتی ما در زمینه ارائه آموزش‌های ICDL  و آموزش کامپیوتر و آموزش‌های تخصصی مراقبت و زیبایی نیز فعالیت می‌کنیم.