کیفیت بالای کالاهای اداری را از ما بخواهید

کیفیت بالای کالاهای اداری را از ما بخواهید

ما در مجموعه آفیس کالا به عنوان فروشگاه آنلاین و معتبر کالاهای اداری، محصولات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مهیا کرده ایم. علاوه بر ارائه محصول، مشاورین با تجربه آفیس کالا نیز در زمینه مشاوره کارآمد جهت تشخیص بهترین و مناسب ترین کالا به مشتریان محترم ارائه خدمات می نمایند.

در اینجا به تشریح و نقد و بررسی برخی از محصولات مجموعه آفیس کالا برای آشنایی بیشتر مصرف کنندگان با مشخصات فنی این کالاها می پردازیم.

تخته وایت برد و تابلو اعلانات

تخته وایت برد و تابلو اعلانات

تخته وایت برد و تابلو اعلانات از جمله اقلام ضروری هستند که در هر شرکت یا اداره ای با مقاصد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند؛ اما بیشترین کاربرد آنها نصب در سالن شرکت یا اداره برای اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های مهم اداری جهت اطلاع کارمندان و کارکنان آن است. فروشگاه اینترنتی آفیس کالا انواع تخته وایت برد و تابلو اعلانات از جمله تابلو اعلانات های ساده و شیشه خور و تخته وایت برد های ساده و مغناطیسی را در سایزهای مختلف ارائه می کند؛ جهت سفارش و خرید این محصولات می توانید به وب سایت فروشگاه آنلاین آفیس کالا مراجعه نمایید.

تونر و کارتریج

تونر و کارتریج

امروزه استفاده از ماشین های اداری چون پرینتر نه تنها در ادارات بلکه در منازل شخصی افراد نیز از جمله کالاهای دیجیتال ضروری تلقی می شوند. پرینترها یا از جوهر و یا از تونر برای عملکرد خود به عنوان چاپگر استفاده می کنند. پرینترهایی که از جوهر استفاده می کنند پرینترهای جوهر افشان و پرینترهای به کار گیرنده تونر را پرینترهای لیزری می نامند. محفظه ای از دستگاه چاپ که جوهر یا تونر در داخل آن قرار می گیرد به اصطلاح علمی کارتریج نامیده می شود. جهت سفارش و خرید تونر و کارتریج می توانید از خدمات فروشگاه آفیس کالا ارائه دهنده مرغوب ترین انواع تونر و کارتریج استفاده نمایید.

برچسب کاغذی و پی وی سی

برچسب کاغذی و پی وی سی

محصولات دیگر مجموعه آفیس کالا شامل انواع برچسب های کاغذی و پی وی سی است. لیبل و برچسب کاغذی و پی وی سی موارد مصرف زیادی دارد و اغلب از آنها بر روی کالای بسته بندی شده استفاده می شود. برچسب های کاغذی فروشگاه آنلاین آفیس کالا شامل انواع برچسب های گلاسه و نیمه گلاسه، برچسب های مات و … در مارک های مختلف است. همچنین از آنجایی که برچسب های کاغذی را می توان در هر رنگی تولید کرد، تنوع در رنگ آنها نیز بسیار زیاد و شامل رنگ های قرمز، آبی، بنفش و غیره است. از برچسب های کاغذی اغلب در محیط های خشک و به صورت کوتاه مدت استفاده می کنند در حالی که برچسب های پی وی سی را به دلیل مقاومت بالای آنها در محیط های با شرایط آب و هوایی سخت از جمله باد و باران و آفتاب شدید به کار می برند. برای تهیه انواع برچسب کاغذی و پی وی سی متناسب با نیاز خود می توانید از خدمات مجموعه آفیس کالا استفاده نمایید.

کاربن های وکس و رزین

کاربن های وکس و رزین

شرکت ها و اداراتی که از پرینتر چاپ برچسب استفاده می کنند کاربن های وکس و رزین را همراه با اعمال گرما بدین منظور مورد استفاده قرار می دهند. در حقیقت در این دستگاه ها گرمای هد پرینتر سبب ذوب شدن وکس و رزین شده و آن را بر روی کاغذ برچسب قرار می دهد.

کاربن وکس از نوعی جوهر با دمای ذوب پایین و بر پایه وکس تولید شده که متداول ترین نوع کاربن حرارتی است، دوام تصویر بالایی دارد و قیمت آن نیز مناسب است. کاربن های رزین از رزین خالص که در دماهای بالا ذوب می شود ساخته شده و دارای دوام بالایی هستند؛ در مورد اغلب قریب به اتفاق محصولات استفاده از انواع گران تر کیفیت مطلوب تری ارائه می دهد، در حالی که در مورد کاربن ها استفاده از کاربن های رزین که گران تر هستند در صورتی که به صورت اصولی و در جای مناسب خود انجام نشود می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات جدی گردد. مطمئنا شما نیز که نیاز به کاربن با دوام بالا نداشته باشید استفاده از سایر کاربن ها چون کاربن وکس را بر کاربن های رزینی ترجیح می دهید. البته نوعی از کاربن ها نیز تحت عنوان کاربن های وکس- رزین به وجود آمده اند که مزیت های کاربن های وکس و رزین را در یک جا تجمیع و معایب آنها را تعدیل نموده اند. استفاده از این رزین ها در مورد مدت مصرف نیز حد میانه ای از مدت مصرف کاربن های وکس که به صورت موقتی و کوتاه مدت استفاده می شوند و کاربن های رزین که کاربرد بلند مدت دارند را داراست و در میان مدت بازدهی خوبی از خود نشان می دهد. جهت تهیه انواع کاربن های وکس، وکس- رزین و رزین می توانید به وب سایت فروشگاه آنلاین کالاهای اداری آفیس کالا مراجعه نمایید.

کاغذ رول حرارتی

کاغذ رول حرارتی

رول کاغذ حرارتی محصولی است که هر شخص روزانه شاید چندین و چند ده بار با آن سروکار داشته باشد. رسید کاغذی دریافتی از عابر بانک و کارت خوان ها، لیست چاپی کالاهای خریداری شده از یک فروشگاه، دیتای چاپی ارائه شده توسط آزمایشگاه ها و غیره همه بخشی از کاغذهای رول هستند. همانطور که از نام رول کاغذ حرارتی پیداست این کاغذ تحت حرارت هد دستگاه قرار گرفته و اطلاعات مربوطه روی آن چاپ می شود. در واقع در این محصول بر خلاف پرینترهایی که از جوهر یا تونر جهت چاپ استفاده می کنند، عمل چاپ تنها با حرارت هد دستگاه انجام می شود. در مورد خرید رول کاغذ حرارتی دقت به سایز رول و تناسب آن با دستگاه مورد نظر لازم است تا سازگاری مطلوب بین آنها میسر شود. در میان انواع سایزهای رول کاغذ حرارتی سایزهای ۸ و ۵٫۲ سانتی متری بیشترین استفاده را دارند. جهت سفارش و خرید رول کاغذ حرارتی متناسب با نیاز خود می توانید از خدمات فروشگاه اینترنتی آفیس کالا استفاده نمایید.

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت فروشگاه آنلاین ماشین های اداری آفیس کالا همراه با تصویر کالا و مشخصات فنی و سایر ویژگی های آنها آورده شده اند علاوه بر این مشاورین مجرب این مجموعه نیز در انتخاب و خرید مناسب آماده ارائه خدمات مشاوره به مشتریان محترم می باشد. مزیت قابل توجه دیگر خرید و استفاده از خدمات گروه آفیس کالا تضمین محصول و خدمات پس از فروش معتبر آن است.

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *