گیت کنترل تردد صائلا

گیت کنترل تردد صائلا

 

شرکت صنایع الکترونیک آرین طراح (صائلا) تولید کننده گیت کنترل تردد در خاورمیانه است. منظور از گیت کمنترل تررد یا دستگاه کنترل تردد به گیتی گفته می شود که در ورودی ساختمان ها، ادارات دولتی، سازمان ها، کارخانجات، شرکت ها، دانشگاه ها، باشگاه های ورزشی و استخرها، پارک ها، ایستگاه راه آهن، ایستگاه مترو، فرودگاه و … به منظور کنترل تردد افراد نصب می گردد. با نصب دستگاه اکسس کنترل بر روی دستگاه کنترل تردد می توان به عنوان دستگاه حضور غیاب در ادارات، سازمان ها، کارخانجات، شرکت ها و دانشگاه ها استفاده نمود و از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری کرد و اجازه ورود در ساعات مشخص اداری را محدود نمود.

به منظور راه اندازی دستگاه حضور غیاب می توان گیت کنترل تردد را به همراه اکسس کنترل نصب نمود و نظارت حراستی بر تردد افراد را آسانتر نمود؛ در اینصورت به راحتی می توان ساعات مشخصی برای تردد افراد تعریف نمود. بر روی دستگاه حضور غیاب صائلا، نرم افزار تورال نصب می گردد. نرم افزار حرفه ای حضور و غیاب صائلا با امکانات گسترده ای که در خود گنجانده است علاوه بر کنترل عملکرد دستگاه ها نتایج و گزارشات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. این نرم افزار در نوع خود بی نظیر بوده و دارای امکانات فراوانی است که به کاربر امکان مانور و تغییر در پارامترها و گزارشات را به راحتی می دهد.

دستگاه کنترل تردد صائلا از ایده تا ساخت تماماً توسط متخصصین صائلا در کارخانه انجام می گیرد. محصولات صائلا شامل انواع دستگاه کنترل تردد که عبارتند از:

-گیت کنترل تردد سه میله ای: این نوع گیت که به سبب داشتن سه میله جهت باز و بستن گیت به گیت سه میله ای یا گیت میله ای یا گیت اهرمی در زبان عامیانه معروف است و دارای چندین مدل با طراحی و کارایی متفاوت به بازار عرضه شده است.

-گیت کنترل تردد فلپ: گیت فلپ به دلیل مکانیزم باز و بستن درب همچون بال زدن به گیت باله ای یا گیت فلپ یا گیت چرخشی در زبان عامیانه معروف است. صائلا گیت فلپ را در دو مدل به بازار عرضه کرده است.

-گیت کنترل تردد اسلایدی: گیت اسلایدی دارای دو درب از جنس شیشه است و درب ها به صورت اسلاید باز و بسته می شوند بنابراین به نام های گیت شیشه ای یا گیت اسلایدی در زبان عامیانه معروف است. این نوع گیت کاربرد وسیعی دارد و در ادارات، سازمان ها، کارخانجات، دانشگاه ها، ایستگاه های حمل و نقل همچون ایستگاه راه آهن، ایستگاه های مترو، فرودگاه و … نصب می گردد. این نوع گیت کنترل تردد به دلیل اینکه در اغلب ایستگاه های مترو نصب گردیده است بنابراین در زبان عامیانه به گیت متروئی معروف است. صائلا  دو نوع گیت کنترل تردد اسلایدی به بازار عرضه کرده است.

-سامانه پارکینگ هوشمند: سیستم کنترل پارکینگ به همراه راهبند جهت کنترل تردد خودرو نصب می گردد.

علاوه بر آن صائلا پکیج های تخصصی  همچون پکیج ویژه باشگاهی ارائه کرده است. صائلا تمامی تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات مکانیکی و نرم افزارهای مرتبط با گیت کنترل تردد را تولید و عرضه می نماید و تیم پشتیبانی آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم است.

 

 

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *