Just Cause 3 عرضه شد؛ تریلر جدید و نمرات آن را ببینید

با وجود اینکه می‌توان همین حالا «دلیل موجه ۳» (Just Cause 3) را در فروشگاه‌های کشور خودمان پیدا کرد، اما این بازی تازه دیروز عرضه‌ی جهانی شده است. به همین مناسبت هم استودیوی بازی‌سازی Avalanche Studios تریلر جدیدی از این بازی به نمایش گذاشته است.
Just Cause 3 بازی خوش ساخت و سرگرم‌کننده‌ای است، اما حرکتی انقلابی انجام نداده.
دلیل موجه ۳ دقیقا نسخه‌ای تکامل‌یافته از شماره‌ی دوم این بازی است: انفجارها بزرگ‌تر شده‌اند، محیط گسترده‌تر است و خالی‌بندی به معنای واقعی‌اش هنوز سر جای خود باقی مانده. Just Cause 3 را ساخته‌اند تا در آن خرابکاری کنید و کاری به اتفاقات و روند تخیلی آن نداشته باشید. اصولا همانطور که قبلا هم گفته‌ایم، مجموعه بازی‌های دلیل موجه معادل فیلم هندی در صنعت بازی‌های ویدیویی هستند.

از داستان این مجموعه بازی‌ها گرفته تا صحنه‌های اکشن‌اش، همگی یادآور خالی‌بندی‌های فیلم‌های بالی‌وودی هستند.

عرضه‌ی دلیل موجه ۳ هم‌چنین به وب‌سایت‌ها و نشریات بازی این اجازه را داده است تا نقدها و نمرات‌شان را منتشر کنند. می‌توانید در ادامه، نمرات بازی را ببینید. این طور که از نقدها و نمرات پیداست، Just Cause 3 دقیقا همان چیزی که از آن انتظار دارید را در اختیارتان می‌گذارد.
می‌توان از نقدها و نمرات بازی این نتیجه را گرفت که دلیل موجه ۳ در عین اینکه یک بازی خوش ساخت و سرگرم‌کننده‌ است، حرکتی انقلابی انجام نداده.
دلیل موجه ۳ دیروز برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

منبع : دی جی کالا مگ