آموزش رفع مشکل ورود به مدیریت وردپرس

آموزش رفع مشکل ورود به مدیریت وردپرس

 

مشکل ورود به مدیریت وردپرس

 

سلام شاید برای شما هم این مشکل پیش اومده باشه که بعد از تغییر نشانی وردپرس و نشانی سایت در قسمت تنظیمات / همگانی که می تونید نشانی سایت رو از شاخه ای که وردپرس رو نصب کردید جدا باشه بعد از تغییر این قسمت مشکلی که پیش میاد مشکل ورود به مدیریت وردپرس هستش قالب هم کلا به هم میریزه و به هیچ وجه نمی تونید به مدیرتی وردپرس دسترسی داشته باشید.

خوب دلیل این خطا چی می تونه باشه ؟ وردپرس آدرس سایت شما رو مثل قبل یعنی قبل از تغییر نشانی سایت می شناسه و ادرس جدیدی که وارد کردید براش قابل فهم نیست و نمی تونه سایت رو باز کنه.

آموزش رفع مشکل ورود به مدیریت وردپرس

برای رفع مشکل ورود به مدیریت در این صورت ۴ تا روش وجود داره که در ادامه هر یک رو توضیح میدم

۱- حل خطای ورود از طریق فایل Functons.php

روش اول وارد هاستتون بشید و مسیر فایل های وردپرس رو جلو برید تا پوشه ی قالبتون داخل پوشه ی قالب فایلی به نام functions.php وجود داره اون فایل رو در حال ویرایش بازکنید و کدهای زیر رو به این فایل اضافه کنید

۱
۲
update_option( 'siteurl', 'http://yourwebsite.com/' );
update_option( 'home', 'http://yourwebsite.com/' );

بعد از اینکه این کد رو داخل فایل قرار دادید فایل رو ذخیره کنید و وارد سایت بشید ( فراموش نکنید کد رو در مکان مناسب قرار بدید )

نکته مهم : بعد از اینکه سایت بالا اومد دوباره وارد فایل Functions.php بشید و کدهایی که به این فایل اضافه کردید رو حذف کنید.

۲- رفع مشکل ورود به مدیریت وردپرس از طریق فایل wp-config.php

در مسیر فایل های وردپرس یعنی میشه ریشه سایت فایلی وجود داره به نام wp-config.php این فایل رو باز کنید و کد زیر رو به این فایل اضافه کنید

۱
۲
define( 'WP_HOME', 'http://yourwebsite.com/' );
define( 'WP_SITEURL', 'http://yourwebsite.com/' );

و فایل رو ذخیره کنید این کدها به وردپرس میگن که نشانی وردپرس و نشانی سایت به این صورت هستش و وردپرس بر اساس این کدها سایت شما رو بالا میاره.

۳- رفع مشکل ورود به مدیریت وردپرس از طریق فایل (۲) wp-config.php

روش سوم رفع مشکل باز از طریق فایل wp-config.php هستش فایل رو در حالت ویرایش بازکنید و به جای کدهایی که در بالا گفته شد اینبار کد زیر رو در این فایل قرار بدید

۱
define( 'RELOCATE', true );

فایل و ذخیره کنید و نتیجه را ببینید ( نکته: فراموش نکنید بعد از بالا امدن سایت کد اضافه شده رو حذف کنید یا می تونید true رو به false تغییر نام بدید )

۴- رفع مشکل ورود به مدیریت از طریق بروز رسانی دستی وردپرس

روش آخر برای رفع این مشکل اینه که وردپرس رو به صورت دستی بروز رسانی کنید ( این روش رو روی چند سایت تست شده ) آموزش بروز رسانی دستی وردپرس .