بهترین آموزشگاه ارایشگری در کشور کجاست؟

بهترین آموزشگاه ارایشگری در کشور کجاست؟

بهترین اموزش کوتاهی مو ، اموزش رنگ مو  و بهترین مرکز برگزاری دوره های اموزش ارایشگری در تهران کجاست؟ امروز قصد داریم بهترین مرکز اموزش کوتاهی مو ، اموزش کار با مواد ، اموزش میکروفی  و … را در کشور به شما معرفی کنیم ، این سوال بسیاری از افرادی است که قصد انتخاب آموزشگاه خوب و معتبری را دارند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در زمینه آرایش و زیبایی فیلد تخصصی اموزش هیرکات مو ، کار با مواد و … فعالیت کنید و در انتخاب آموزشگاه مناسب تردید دارید که کدام آموزشگاه خوب است با ما همراه باشید تا با بهترین آموزشگاه ارایشگری آشنا شوید.

آکادمی عریس فعال در زمینه آرایشی و زیبایی که در سال ۱۹۹۹ تحت عنوان موسسه آموزش عالی بین المللی تاسیس شده است. این آموزشگاه در ۹ کشور دارای شعب فعال آموزشی می باشد که از جمله آن ها می توان به ضعب واقع در کشورهای ترکیه، ایران، امارات متحده عربی، روسیه، مالزی، آلمان، برزیل، کانادا و استرالیا اشاره نمود. عریس به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های ارایشگری  بیش از ۳۰ رتبه و لوح در سطح بین المللی کسب کرده که نشان از اعتبار بالای آن است. همچنین این آموزشگاه آرایشگری دارنده انحصاری ۱۷ مدرک و گواهینامه بین المللی می باشد که در سطوح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری به دانشپذیران اعطا میشود . انتخاب آموزشگاه کوتاهی مو از اهمیت بالایی برای هنرجویان برخوردار است زیرا آن ها می خواهند زیر نظر اساتید خوب آموزش ببینند، همچنین فراگیری متدهای قدیمی که دیگر کاربردی به صورت عملی ندارد تنها تلف کردن هزینه و زمان خواهد بود. بدین منظور دوره تخصصی ارایشگری و مراقبت زیبایی در آکادمی عالی عریس شامل ۳۴ سرفصل آموزشی می باشد که جدید ترین متدها و تکنیک های روز دنیا را در بر می گیرد.

آموزش های ارایشگری توسط آموزشگاه عریس به صورت کشوری و بین المللی برگزار می شود. یعنی هنرجویان علاوه در کشور ایران می توانند در کشور هایی نظیر ترکیه، امارات متحده عربی، روسیه، مالزی، آلمان، برزیل، کانادا و استرالیا در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

کلاس های آموزشی بهترین آموزشگاه آکادمی عریس در سه سطوح مختلف برگزار می شود. سطح اول (توکن یا پایه) مناسب برای افرادی است که هیچ پیش زمینه و آشنایی ندارند و می خواهند به صورت صفر تا صد این روش را یاد بگیرند. سطح تکمیلی در درجه دوم قرار می گیرد و مناسب برای افرادی می باشد که قصد تکمیل و آپدیت آموزش های قبلی را دارند، در نهایت سطح آخر مربیگری می باشد و مناسب افراد با تجربه ای می باشد که می خواهند آخرین مدرک خود را از آموزشگاه عریس دریافت کنند تا بتوانند به عنوان مربی در فیلد تخصصی فعالیت کنند.

وجه تمایز آموزشگاه عریس با سایر آموزشگاه ها در چیست؟

تلاش آموزشگاه عریس برای بی نقص بودن است و برای رفاه و آموزش صحیح هنرجویان بسیار می کوشد. بهترین آموزشگاه با تنظیم زمان حضور هنرجویان به فکر مشغله احتمالی آن ها است و در صورتی که بنابر دلایلی هنرجویانی نتوانند در شیفت صبح حضور داشته باشند، عریس امکان حضور آن ها در شیفت عصر یا بالعکس را فراهم خواهد کرد. این آموزشگاه کلیه‌ی ابزار ها و لوازم مورد نیاز را در طول آموزش فراهم ی کند تا هنرجویان با مشکل تهیه و یا حمل آن ها رو به رو نباشند. کلاس های آموزشی عریس ۱۲ الی ۱۸ جلسه ۹۰ دقیقه ای می باشد که دانش آموختگان برای شرکت در این کلاس ها می توانند ۱۵ هر ماه از طریق ثبت نام در سایت و یا حضوری در کلاس ها ثبت نام نمایند. همچنین افراد برای اطمینان از عدم ظرفیت کلاس ها می توانند با پرداخت مقداری از هزینه کلاس ها به عنوان بیانیه اقدام به رزرو کلاس های کوتاهی مو کنند.

بهترین آموزشگاه برای افرادی که امکان شرکت در کلیه جلسات آموزشی کوتاهی مو ندارند نیز راه حل مناسبی قرار داده است. بدین صورت که افراد می توانند در کلاس های ۶ روزه به صورت فشرده شرکت کنند و پس از اتمام دوره تخصصی اقدام به اخذ مدرک بین المللی نمایند. این تنها یک بخش ماجرا است بسیاری از افراد شهرستانی که علاقه مند به شرکت در دوره های تخصصی کوتاهی مو عریس  هستند و جایی برای محل اقامت و شرکت در کلاس ها ندارند. آموزشگاه عریس این دغدغه برای هنرجویان خود از طریق مهیای محل اقامت را رفع کرده است. بنابراین هنرجویان می توانند با سفر به شهر تهران و اقامت در محلی که آکادمی عریس برای آن ها در نظر گرفته است به مدت ۶ روز به صورت فشرده در دوره آموزشی شرکت کنند. همچنین هنرجویان کوتاهی مو در این آموزشگاه می توانند به مدت ۴ جلسه از مدل رایگان استفاده کنند.

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *