سفر به ایتالیا با  کارگزاری مسافرتی اروپا؛ پایاتورز

سفر به ایتالیا با  کارگزاری مسافرتی اروپا؛ پایاتورز

 

ایتالیا کشوری زیبا در قاره اروپا و ساحل دریای مدیترانه قرار دارد. بسیاری از مسافران و گردشگران از سراسر جهان و همچنین کشورمان ترجیح می دهند تعطیلات خود را در این کشور زیبا بگذرانند. ایتالیا را شاید بتوان با بناهای عظیم و بی نظیر معماری خارق العاده شناخت که می تواند برای هر بیننده ای سفری خاطره انگیز را رقم بزند.

اکثر هموطنانمان ایتالیا را فقط با برج پیزا در شهر پیزا و نزدیکی شهر تاریخی فلورانس می شناشند. در حالی که تعداد جاذبه های گردشگری ایتالیا بسیار پرتعداد است و خوب است قبل از سفر کمی با آنها آشنا شوند. از این رو برای سفر به این کشور و اینکه در این سفر دیدن جاذبه های گردشگری ایتالیا را از دست ندهند، لازم است از تورلیدر ایرانی کاربلد کمک بگیرند. تورلیدر فارسی زبان باید بتواند تمامی زیبایی های شهرهای توریستی ایتالیا را به مسافران عزیز هموطنمان معرفی نموده و اوقاتی خوش در این سفر را برای آنان رقم بزند. البته ممکن است آژانسهای مسافرتی محترم در کشورمان در پیدا کردن تورگردان اروپا محدودیت هایی داشته باشند که این مشکل نیز حل شده است.  شرکت پایاتورز، بهترین تورلیدرهای کار بلد را در همه شهرهای اروپا از جمله کشور زیبای ایتالیا خدمت این دوستان معرفی می نماید.

این شرکت معتبر کارگزاری مسافرتی اروپا بوده و آماده همکاری با تمامی آژانسهای مسافرتی محترم می باشد. خدمات مختلفی از جمله تورلیدر فارسی زبان در تمام شهرهای اروپا، ترانسفر فرودگاهی، رزرو هتل و ویلا و آپارتمان، مترجم برای جلسات و مذاکرات کاری و نمایشگاهها در اروپا، تورهای کشتی کروز، و مشاوره جهت ارائه پکیج تورها به همکاران آژانسهای مسافرتی، توسط این کارگزاری ثبت شده اروپا ارائه می گردد. متقاضیان این خدمات، به ویژه آژانسهای هواپیمایی و گردشگری محترم می توانند از روشهای زیر با این گروه معتبر تماس گیرند:

وبسایت :

www.payatours.ir

شماره مستقیم ایتالیا (تلگرام، واتزاپ، ایمو و…):

۰۰۳۹۳۲۴۸۱۴۳۱۲۱

شماره دفتر تهران: ۰۲۱۴۱۹۷۹

آدرس دفتر تهران:  خیابان میرعماد، کوچه دوم، پلاک ۲۰، طبقه اول