مهر ۱۲, ۱۴۰۱

وب دنیا

مجله تکنولوژی و فناوری ,دانلود و آموزش رایگان وردپرس و دنیای وب

طراحی سایت شرکتی

 طراحی سایت شرکتی

home_tea_stars

Web Design For Companies

dsv

fhdh

 

gfffffffffffffffff امروزه با گسترش کسب و کار اینترنتی و با افزایش چشمگیر حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی،نیاز به داشتن وبسایت برای شرکت ها در حال افزایش است. شرکت ها برای معرفی شرکت خود،بیشتر دیده و شناخته شدن خود،کالا و یا خدمات به وبسایت نیاز دارند. همچنین حضور و فعالیت رقبا در این عرضه می تواند ضرورت داشتن یک وبسایت درخور و مناسب برای شرکت ها را بیش از بیش آشکار کند.

divider

gif-2 وبسایت شرکت برای مخاطبان و بازدیدکنندگان می تواند بیانگر کیفیت،کلاس کاری و سطح کیفی کالا یا خدمات ارائه شده توسط شرکت باشد.از این رو داشتن یک وبسایت با کیفیت و با طراحی مناسب و دارای پرستیژ،می تواند تصویری مناسب در ذهن مخاطبان از برند و شرکت شما ایجاد کند و اعتماد مشتریان و مخاطبان به برند شما را افزایش دهد.یک وب سایت خوب می تواند به کسب و کار شما اعتبار ببخشد. به همین ترتیب داشتن یک وبسایت بی کیفیت و با طراحی ضعیف،باعث تخریب وجهه شرکت و برند شما می شود و تلاش شما برای ایجاد یک تصویر مناسب از شرکت،کالا و یا خدمات ارائه شده توسط شرکت شما را بر باد می دهد.

امکانات پایه

مشاوره طراحی سایت

gif

 dsv کیفیت محتوا در طراحی سایت شرکتی dsv-copy-2

gfffffffffffffffff شما می توانید در طراحی سایت شرکتی با استفاده از ایجاد محتوای با کیفیت برای محصولات و خدماتتان در وب سایت تقاضا برای آن ها را افزایش دهید و این یعنی سود بیشتر.همچنین با بهینه سازی و سئوسازی محتوای سایت خود می توانید جایگاه خود در گوگل را بهبود ببخشید و این یعنی تبلیغ و دیده شدن بیشتر شما. وب سایت شرکتی همچنین می تواند پلی ارتباطی بین مشتریان و مخاطبان شما و شرکت شما باشد. آن ها می توانند از طریق وب سایت با شما ارتباط بگیرند و شما نیز می توانید با پاسخگویی و برقراری ارتباط موثر با مخاطبان اعتماد به برند و آگاهی از برند را در آن ها افزایش دهید.

gfgh

محتوا طراحی سایت

آمار

dsv

dsv آمار و اطلاعات در طراحی سایت شرکتی

gfffffffffffffffff یکی دیگر از فواید داشتن سایت شرکتی جمع آوری اطلاعات دموگرافیک (جمعیت شناختی) می باشد. شما می توانید به کمک سایت خود اطلاعات دموگرافیک مشتریان خود را به کمک ابزارهایی مانند Google Analytics اطلاعات بسیاری درباره ی مخاطبان خود جمع آوری کنید و با توجه به نتایج حاصل و درک نیازهای مخاطبان برنامه های کسب و کار خود را طرح ریزی کنید.

divider

dsv طراحی سایت شرکتی داینامیک

gfffffffffffffffff برخلاف نشریات چاپی،محتوای سایت ها به راحتی قابل تغییر است و می توان به راحتی و بارها محتوای آن را تغییر داد. تنها هزینه ی آن زمان است،در حالی که در نشریات چاپی هم زمان و هم کاغذ یا سایر مواد مصرفی را هزینه می کنید. همچنین شما می توانید با قرار دادن قابلیت پرینت برای مطالب سایت خود،مخاطبان خود را از نسخه چاپی مطالب نیز بهره مند کنید.

همچنین داشتن یک وبسایت شرکتی،دسترسی به شما را بهبود می بخشد. وب سایت شما مانند شرکت شما ساعت کاری ندارد و افراد می توانند ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز به آن دسترسی داشته باشند و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند،این یعنی دسترسی بیشتر و به احتمال زیاد مشتری بیشتر.

gfgh

سایت شرکتی

طراح سایت شرکتی

gfgh

dsv طراحی سایت شرکتی در وب دنیا dsv-copy-2

gfffffffffffffffff تیم طراحی سایت آژانس خلاقیت وب دنیا ،با در نظر گرفتن معیارها و متدهای روز دنیا در طراحی سایت،بهینه سازی و سئوی محتوا و در نتیجه ارتقا جایگاه سایت در صفحات نتایج موتورهای جست و جو، سایتی درخور شان و منزلت نام تجاری شما برای کسب و کارتان طراحی می کند.سایتی که مخاطبان شما را به طرفداران شما تبدیل می کند.

جداکننده

stars این برندها به ما اعتماد کرده اند  stars

home_tea_stars

تاکنون با بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی پروژه های موفقی را به انجام رسانده ایم.

نمونه کار طراحی وب سایت

hgfgh

gif-2

  از خدمات ما بهره مند شوید

  تماس با ما

fhdh