مصرف برق داکت اسپلیت

مصرف برق داکت اسپلیت

در این مطلب قصد داریم به توضیح این موضوع بپردازیم که مصرف برق این وسیله چگونه است . و اصلا چگونه نصب می شود .

از نظر برق مصرفی این دستگاه ها به دو قسمت تقسیم می شود که شامل اینورتر و غیر اینورتر می باشد که گرید انرژی در دستگاه های غیر اینورتر B  و گرید انرژی در دستگاه های اینورتر A می باشد . مزیت انها این است که هزینه برق مصرفی کمتری دارد . کمپرسورشان دیجیتال است و با تغییر دور اتفاق می افتد ، یعنی وقتی کم مصرف می باشد ، دور کمپرسور پایین می آید و وقتی مصرف بالا می باشد دور کمپرسور هم بالا می رود . یکی از بهترین های فاکتور کولرگازی ارزان کم مصرف بودن آن می باشد .

چون عمده مصرف برق کمپرسورها لحظه استارت است که به شدت آمپر مصرفی آن بالا می رود ، پس وقتی که تعداد استارت ها را کم کنید یعنی مصرف برق نیز کم شده است که همین موضوع سبب می شود که در اخر ماه هیچ هزینه ی اضافی پرداخت نکنید . یکی دیگر از وسایل کم مصرف کولرگازی بوش می باشد که همه این دستگاه و کمپانی را با کم مصرف بودن آن شناخته اند که این دستگاه دارای ویژگی های زیادی است که می تواند شما در تهیه یک دستگاه عالی راهنمایی کند .

در کمپرسور دور متغیر اتفاق به این صورت است که یک بار استارت می زند و دور آن به کم ترین می رسد و دوباره دور آن بالا می رود و این باعث می شود که مصرف برق پایین بیاید . در این جا داره که از کولرگازی میتسوبیشی نیز نام ببریم که یکی از بهترین دستگاه ها می باشد .

مصرف برق داکت اسپلیت پس یکی از مهم ترین فاکتورها می باشد ، امیدواریم که این مطلب به درد شما بخورد و از آن استفاده کنید .