چای اولانگ چیست؟

چای اولانگ چیست؟

امروزه نوشیدن چای علاوه بر این که بخش عمده‌ای از ذائقه مردم دنیا را در بر می‌گیرد  به جزئی از سنت مردم در سراسر جهان، تبدیل شده است.

چای در فرهنگ ها

در بسیاری از کشورها  ، چای و نوشیدن آن بخشی از فعالیت‌های اجتماعی مردمی محسوب می‌شود. برای مثال: مردم ژاپن مراسمی به نام مراسم چای را  در فرهنگ  خود دارند که از هزاران سال پیش بخش مهمی از آیین سنتی آن‌هاست که روش‌های انجام آن منحصر به فرد است.

یا در بریتانیا اصطلاحی به نام زمان چای ورود پیدا کرد که برای اشاره به موقع  خاصی دارد که افراد  برای صحبت‌های مهم چای نوشیده و گفت و گو می‌کنند.

اما امروز نوشیدن چای جزو لاینفک زندگی افراد شده  است، علاوه بر این که جزو عادات و فرهنگ عموم است فواید زیادی نیز برای سلامتی دارد و یکی از عمده دلایلی که مردم امروزه به نوشیدن چای ادامه می‌دهند دنبال کردن
اهداف  دارویی و خواص دیگر آن نیز است.

در این مقاله میخوانید:

 • همه چیز درباره چای اولانگ
 • ارزش غذایی چای اولانگ
 • چربی سوزی با چای اولانگ
 • خواص ویژه چای اولانگ
 • اثرات ضد آلرژیک چای اولانگ

چای اولانگ چیست معرفی انواع چای

چای انواع مختلفی دارد که شما ممکن است با برخی از آن‌ها آشنا باشید. اما نوشیدنی که ما امروز قصدمعرفی آن را داریم چای اعجاب انگیز اولانگ است. چای اولانگ که به نام اولانگ نیز شناخته می‌شود، در اثر اکسیداسیون ناقص جوانه، ساقه و برگ‌های گیاه چای  به وجود می‌آید که در کشور چین تولید می‌شود.

تولید چای اولانگ

برای تولید این نوشیدنی فرآیند تخمیر جوانه، ساقه و برگ‌های گیاه چای در صورت تغییر رنگ متوقف می‌شود. چای اولانگ فواید زیادی برای بدن دارد که ما قصد داریم شما همراهان گرامی را از خواص آن آگاه کنیم.

چای اولانگ را می‌توان یکی از متفاوت‌ترین چای‌های موجود در جهان معرفی کرد، که دارای یک طعم  خاص و منحصر به فرد است  این چای برای اولین بار در کشور چین تهیه شد و به خاطر طعم متفاوت اش با چای سیاه و سبز مورد توجه مردم قرار گرفته و         شناخته شد.

برگ های چای

چای اولانگ با استفاده از برگ‌های گیاه کاملیا سیننسیس درست می‌شود.  البته چای سیاه و چای سبز نیز با استفاده از برگ‌های همین گیاه تولید می‌شود، ولی آن چیزی که چای اولانگ را از مابقی چای‌ها متمایز می‌کند، روش تولید آن است.

چای اولانگ سرشار از آنزیم

در واقع تمام برگ‌های چای حاوی آنزیم‌های خاصی هستند که نوعی واکنش شیمیایی به نام اکسیداسیون را به وجود می‌آورند. این واکنش چای سبز را به چای سیاه تبدیل می‌کند. هنگام تولید،  وقتی چای کمی اکسیده شد، چای سبز تولید می‌شود.


اما وقتی اکسیداسیون ادامه یابد چای تیره رنگ و سیاه گشته، چای اولانگ نیز جایی میان این دو مقدار اکسیداسیون قرار دارد.

رنگ و طعم چای اولانگ

رنگ و طعم این چای به دلیل اکسیداسیون ناچیزی است که روی آن صورت می‌گیرد. در واقع چای اولانگنه چای سیاه  است  و  نه چای سبز. بلکه  روش تهیه آن  به ترتیب، برگ‌های خرد شده، خشک کردن، نورد نرم، رست،  نورد دوم و در انتها خشک کردن نهایی دسته بندی می‌شود.

در این مرحله است که طعم نهایی یا طعمی که شما به هنگام نوشیدن احساس می‌کنید به وجود می‌آید. علاوه برآن می‌توان زمان برداشت برگ‌ها را نیز به این موضوع اضافه کرد که باعث می‌شود طعم چای اولانگ شما متفاوت‌تر باشد.

برداشت برگ‌های بهاری باعث ایجاد طعم‌ها و رایحه‌های گل‌ها در چای شما می‌شود، در حالی که برگ‌های چای پاییزی و اواخر آن باعث می‌شود که شما به هنگام نوشیدن چای طعم چوبی و سخت‌تری را احساس کنید.

برداشت چای اولانگ

گیاه چای تقریباً در تمام سال می‌تواند رشد کند، به جز فصل زمستان.

همان‌طور که گفته شد: برداشت در فصل‌های مختلف باعث ایجاد طعم و مزه متفاوتی به هنگام نوشیدن می‌شود. برای تولید  چای سبز معمولاً از برداشت‌های ابتدای سال و فصل بهار استفاده می‌کنند و برای  تهیه‌ی چای اولانگ برگ‌هایی که در انتهای فصل بهار و ابتدای فصل تابستان برداشت می‌شود گزینه مناسبی است  و در نهایت  از برگ‌هایی که در اواخر تابستان و فصل پاییز برداشت می‌شود، برای تهیه چای سیاه استفاده می‌کنند.

علاوه بر این موضوع، نحوه برداشت گیاه چای نیز در مشخص کردن نوع چای مهم است. نوشیدنی اولانگ که چای سنتی کشور چین است، ترکیبی از خواص چای سبز و چای سیاه را داراست و سرشار از مواد معدنی است.

ارزش غذایی چای اولانگ

چای اولانگ ارزش غذایی بالایی دارد و از آن جایی که دارای خواص مشترک چای سیاه و سبز و سفید بوده، حاوی:
انواع ویتامین‌ها مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌های مفید است.

یک فنجان چای دم کشیده  حاوی مواد مغذی بی‌شماری است که عبارت است از:

 • فلوراید ۵ تا ۲۴ درصد
 • منگنز ۲۶ درصد
 • پتاسیم یک درصد
 • سدیم ۱ درصد
 • نیا سین ۱ درصد
 • کافئین ۳۶ میلی گرم

برخی از آنتی‌اکسیدان های موجود در چای اولانگ که با عنوان پلی فنول های چای شناخته می‌شوند.

مجموعه‌ای از  تی فلاوین، تروبیجین و ابی گالوکتشین گالات را در خود دارند  . این پلی فنول ها برای سلامتی انسان بسیار مفید است همچنین چای اولانگ دارای تیانی نوعی اسیدآمینه است  ، که اثر آرام بخش دارد.

از خواص ویژه
سبوس برنج بخوانید.

از مجموعه فواید شگفت انگیز چای اولانگ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عملکرد سلول‌های چربی را افزایش می‌دهد

سلول‌های چربی برای تولید انرژی در بدن ،  لازم و ضروری است.  اما سلول‌های چربی استفاده نشده در بدن دلایل اصلی افزایش وزن هستند. عواملی که باعث ایجاد سلول‌های چربی بلا استفاده می‌شود. بی شمار است.
اما چای اولانگ باعث کاهش و از بین بردن این عوامل می‌شود تا سلول‌های چربی بتوانند بهینه عمل کنند.

افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش وزن

دانشمندان بر این باورند که،  پلی فنول موجود در چای اولانگ سوخت و ساز بدن را افزایش داده و از مقدارجذب چربی موجود در رژیم غذایی می‌کاهد  این آنتی‌اکسیدان های پلی فنولی می‌توانند از سوزاندن چربی‌های ذخیره شده در بدن آنزیم‌هایی را برای تولید انرژی فعال کنند.

چربی سوزی

محققان در مطالعات و بررسی‌های خود متوجه شدند ، که چای غلیظ و همچنین رقیق اولانگ می‌تواند، موجب سوزاندن ۳ تا ۴ درصد کالری در روز شود .

این ویژگی تا حدی به دلیل وجود کافئین در چای است .  اما پلی فنول های چای نیز نقش مهمی در این امر دارند ،
محققان برای بررسی این نظریه و اثبات آن یک بار فقط اثر کافئین و بار دیگر اثرات کافئین به همراه پلی فنول ها را درکنار هم بررسی کردند و متوجه شدند که این بررسی کاملاً درست است.

کافئین توانست مصرف کالری را تا ۴.۸ درصد افزایش دهد اما کافئین به همراه پلی فنول موجود در چای توانایی چربی سوزی بدن فرد را بالا برد و او را در مسیر کاهش وزن قرار داد در تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۹ روی ۱۰۲ داوطلب دارای اضافه وزن چینی انجام شدنشان داد ۲۲ درصد افرادی که در روز ۴ فنجان از این چای نوشیدن بیش از ۳ کیلوگرم وزن کم کردند.

همه چیز درباره
قهوه گانودرما سوپریم

بالا بردن عملکرد مغز

تحقیقات نشان داده است ، چای اولانگ می‌تواند در حفظ عملکرد مغز مؤثر باشد و از بیماری‌هایی مانند: زوال عقل
و آلزایمر پیشگیری کند. در حقیقت چند نوع ترکیب موجود در این چای  است که می‌تواند عملکرد مغز را بهبود بخشد یکی از این ترکیبات کافئین است، که می‌تواند مقدار ترشح پیام رسان عصبی نوراپی نفرین و دوپامین را افزایش بدهد.

این دو پیام رسان حال روحی،  توجه و عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد. تحقیقات نشان داده است که اسید آمینه تیانین موجود در چای به افزایش قدرت توجه و کاهش اضطراب بسیار کمک می‌کند.

هوشیاری و آرام بخشی بعد از مصرف چای اولانگ

حدود یک تا دو ساعت بعد از مصرف چای هوشیاری و توجه فرد بالا رفته و همچنین پلی فنول های این چای باعث
می‌شود که فرد در دو ساعت اول مصرف  آرامش ببی‌نظیری را تجربه کند.

چای اولانگ می‌تواند خطر ابتدا به کاهش عملکرد مغز را در افرادی که مرتب از این چای می‌نوشند تا ۶۴ درصد کم بکند در بررسی‌های دیگران مشخص شد که افرادی که چای سبز را طولانی مصرف می‌کنند. حافظه، عملکرد اجرایی، سرعت پردازش اطلاعات و قدرت شناخت بهتری نسبت به دیگر افراد دارند.

لاغری و کاهش وزن طبیعی

اگر در حال حاضر قصد کاهش وزن دارید فراموش نکنید که نوشیدن چای اولانگ را در برنامه رژیمی روزانه خود قرار دهید این چای به دلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی و پلی فنولی می‌تواند آنزیم‌های خاصی را برای تقویت عملکرد سلول‌های چربی بهینه کند  . و تبدیل به  یک راه حل طبیعی برای کاهش وزن ابدی تبدیل می‌شود.

از پیشرفت سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند

دانشمندان بر این باورند که آنتی‌اکسیدان های موجود در چای سیاه و سبز و اولانگ می‌تواند از جهش سلولی که موجب سرطان در بدن می‌شود پیشگیری.

همچنین پلی فنول های این چای جلوی سرعت تقسیم سلول‌هایسرطانی را می‌گیرد. علاوه بر آن در یک بررسی مشخص شد، افرادی که به طور خاص چای اولانگ می‌نوشند،۱۵ درصد کم‌تر از افراد دیگر احتمال ابتلا به سرطان دارند.

این چای  می‌تواند اثر حفاظتی مشابه در کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست،  سرطان ریه، سرطان مری،
سرطان لوزالمعده، سرطان کبد و سرطان کولون داشته باشد.

علاوه بر آن ترکیب پلی فنولی این چای می‌تواند جلوی خزان یافتگی سلول‌ها را که  ناشی از رشد سلول‌های
سرطانی در معده  است را بگیرد .

بهبود مشکلات قلبی

به دلیل وجود آنتی‌اکسیدان های بالا در چای اولانگ مصرف منظم آن سلامت قلب را افزایش می‌دهد. همچنینچای اولانگ فشارخون بالا و کلسترول بدن را کاهش داده و بدین ترتیب از بروز بیماری‌های قلبی می‌کاهد  .

سرطان تخمدان

تحقیقات انجام شده در چین نیز نشان داد :  مصرف روزانه این چای می‌تواند خطر سکته قلبی را در افراد حدود ۳۹ درصد کاهش داده و خطر ابتلا به سرطان تخمدان را  نیز کاهش می‌دهد.

بر اساس مطالعات و تحقیقات جدید ثابت شده که،  زنانی که به طور مرتب چای سیاه یا چای سبز و حتی چای اولونگ مصرف می‌کنند،  می‌تواند خطر ابتلا به سرطان تخمدان را تا ۵۰ درصد در خود کاهش دهند.

بنابراین به هر حال نوشیدن آن هر روز علاوه بر اینکه نوشیدنی معجزه آسایی است و حس آرامش بخشی دارد  خطر ابتلا به سرطان تخمدان را نیز کاهش می‌دهد.

ضدعفونی کننده ملایم برای روده سالم

اگر در طول روز از چای اولانگ استفاده می‌کنید،  بدانید که این چای می‌تواند به عنوان ضد عفونی کننده ملایمی برای روده سالم عمل کند. زیرا چای اولانگ حاوی برخی از خواص است که باعث پاک شدن و از بین رفتن باکتری ‌های بد داخل روده می‌شود.

کمک کننده به هضم

هنگامی  روده شما از باکتری های غیر ضروری پاک  می شود که بتواند  برخی از مشکلات معده را رفع کند با نوشیدن این چای  چیزی که دریافت خواهید کرد،  سیستم هضم سالم است. سیستم هضم سالم برمتابولیسم بدن شما نیز تاثیر خواهد گذاشت.

تقویت سیستم ایمنی بدن

در چای اولانگ علاوه بر پلی فنول ها یک نوع آنتی اکسیدان دیگرنیز وجود دارد که در چای اولانگ نیز یافت می‌شود آن ها فلاونوئیدها هستند.  این نوع آنتی اکسیدان ها به طور گسترده ای در حفظ سیستم ایمنی سالم موثرند.

درمان درماتیت آتوپیک

این چای حساسیت های پوستی را با کاهش تنش درمان میکند . درماتیک آتوپیک نوعی بیماری حساسیت پوستی است ، که باعث قرمزی و خارش پوست می شود. ترکیبات پلی فنولی در چای اولانگ ضد حساسیت است و پوست را از ابتلا به بیماری‌هایی چون درماتیت آتوپیک ایمن نگه می دارد.

سطح قند خون را متعادل می‌کند

متعادل کردن سطح قند خون کار ساده‌ای نیست اما چای اولانگ اثبات کرده که قادر است می توند آن را انجام دهد، شما باید آن را فقط به میزان متوسط و بدون اضافه کردن قند تصفیه شده مصرف کنید.

علاوه بر این چای اولانگ در تنظیم موجودی انسولین در جریان خون نقش بسزایی دارد، بنابراین گلوکز می‌تواند به صورت بهینه در کبد به گلیکوژن تبدیل شود. این چای یکی از بهترین مکمل‌ها برای کنترل دیابت نوع ۲ است.

استرس را کاهش می‌دهد

مصرف چای اولانگ به دو دلیل برای کاهش استرس مؤثر است، اول، به دلیل پلی فنول های موجود در چای اولانگ و دیگری وجود آل تانن،  اسید آمینه‌ای است که می‌تواند اسید آل گلوتامین را که در عملکرد مغز تأثیر می‌گذارد،  مسدود کند تا استرس را کاهش دهد.

حفظ مواد معدنی در بدن

جذب مواد معدنی با کهولت سن و بالا رفتن سن به طور طبیعی کاهش یافته  و پس از آن کاملاً متوقف می‌شود.

به همین دلیل اطمینان از داشتن مقدار کافی مواد معدنی به خصوص کلسیم، هنگام ورود به سنین بالا بسیار مهم است و مصرف چای خوشمزه و فوق‌العاده اولانگ می‌تواند باعث حفظ این مواد معدنی در بدن باشد.

محافظت از دندان و کمک به سلامت استخوان ها

مصرف چای اولانگ به طور مرتب از پوسیدگی دندان ها محافظت می کند . به یاد داشته باشید که بعد از نوشیدن چای دندان‌های خود را مسواک زده یا حداقل  دهان خود را بشویید،  زیرا چای می تواند لکه هایی را در دندان شما به وجود آورد.

استخوان های سالم بدان معنی است که ، استخوان شما نه تنها قوی است  . بلکه بهینه  نیز عملمی‌کند،  چای اولانگ حاوی برخی از خواص است که می تواند از چگالی استخوان سالم حمایت کند  ، تا استخوان سالم شما را حفظ کند.

در هر صورت ما نمی‌توانیم روند پیری را متوقف کنیم ، اما می‌توانیم اثرات بد آن را کنترل کنیم. مصرف چای اولانگ از زمان جوانی می تواند به حفظ تراکم مواد معدنی استخوان کمک کند،  بنابراین استخوان های شما در سن بالا به اندازه کافی مواد معدنی به دست خواهد آورد.

از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند

پوکی استخوان زمانی اتفاق می‌افتد که استخوان به اندازه کافی کلسیم دریافت نمیکند.  و کلسیم به طور مرتب توسط بدن جذب نمی‌شود

.
ثابت شده که چای اولانگ باعث رفع  پوکی استخوان می‌شود،  زیرا سرشار از کلسیم است و به همین دلیل کمک به جذب بهینه کلسیم موجود در بدن  می کند .

رشد مو و سلامت پوست

چای اولانگ به دلیل جذب کلسیم در نهایت  باعث رشد مو می‌شود.

چای اولانگ نه تنها برای پوست مهم است، بلکه برای رشد مو نیز اهمیت دارد. فقط کافی است روزانه و به خصوص
برای وعده صبحانه چای اولانگ را مصرف کنید تا پوست و همچنین موهای خود را هم  تغذیه کنید.

داشتن پوستی سالم

اگر می‌خواهید پوستی سالم و درخشان داشته باشید (این خواسته  ی شما فقط به برخی از محصولات آرایشی ساخته شده از ترکیبات شیمیایی بستگی ندارد) بهتر است  از محصولات طبیعی استفاده کنید.

چای اولانگ  یک روش جالب برای سالم نگه داشتن پوست است. اولانگ باعث می‌شود مشکلات مزمن پوستی نیز کم‌کم از بین برود و یا تسکین یابد.

درمان پوست

مثل اگزما ، که یکی از بیماری‌های مزمن پوست است. چای اولانگ دارای خواصی مانند ، پلی فنول است که برای رفع برخی از مشکلات مزمن پوستی مؤثر است.

اما برای درمان چای اولانگ اثربخش است اما کافی نیست  و ملاقات با متخصص پوست نیز برای شما یک اقدام الزامی است. علاوه بر این‌ها عوامل زیادی وجود دارد که می‌تواند باعث سوزش و بیماری‌های پوستی شود اگرچه چای اولانگ  نمی‌تواند به طور کامل آن را درمان کند اما حداقل تا زمانی که شما دارویی برای درمان پیدا نکنید می‌تواند علائم بیماری شما را کاهش دهد.

ترکیبات ضد آلرژیک چای اولانگ

ترکیبات ضد آلرژیک علت مؤثر بودن چای اولانگ در درمان بیماری‌های پوستی و اگزما،  این است که حاوی برخی ترکیبات ضد حساسیت است.

با این حال اگرچه می‌تواند اگزما را درمان کند اما برای یافتن منبع آلرژی و جلوگیری از بیشتر شدن بیماری در آینده برای شما مهم است که با پزشک خود ملاقات کنید .

کلسترول را کاهش می‌دهد

در بسیاری از مطالعات و تحقیقات علمی ثابت شده که پلی فنول در کاهش سطح کلسترول موثراست. به عبارت
دیگر هنگامی که کلسترول تحت کنترل باشد خطر برخی از مشکلات جدی قلبی عروقی مانند، سکته مغزی و حمله قلبی کاهش می‌یابد.

رادیکال‌های آزاد را حذف می‌کند

در حال حاضر یک مسئله عمومی است  که تمام غذاهایی که سرشار از آنتی‌اکسیدان هستند قادر به مبارزه با اثر ناشی از رادیکال‌های آزاد هستند و چای اولانگ حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی است که می‌تواند رادیکال‌های آزاد را به طور کامل از بدن شما خارج کند.

عوارض چای اولانگ

این نوشیدنی شگفت انگیز مانند تمامی مواد غذایی و دارویی که در جهان وجود دارد علاوه بر هزاران فایده و خاصیتیکه دارد ممکن است عوارضی را هم نیز در بر داشته باشد.

مصرف بیش از اندازه آن موجب بروز برخی عوارض در مصرف کننده می‌شود. از عوارض آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مصرف بیش از حد چای اولانگ

چای اولانگ نوشیدنی است که سال‌ها است مصرف می‌شود و همیشه آن را چای سالم پرخاصیتی در نظر گرفته‌ایم اما به دلیل این که این چای حاوی کافئین است  ، مصرف بیش از اندازه آن موجب بی‌خوابی، سردرد،
استرس، تپش قلب نامنظم و در برخی مواقع حتی فشار خون بالا می شود.

همچنین مصرف بیش از حد آنتی‌اکسیدان های پلی فنولی می‌تواند موجب تنش اکسایشی در بدن شود که برای سلامت فرد خیلی مضر است.

احتیاطات چای اولانگ

اگرچه فواید  چای اولانگ  برای سلامتی زیاد است ،اما برخی از احتیاط‌های لازم را باید در نظر گرفت. چای اولانگ دارای طعمی کاملاً قوی است. هرچند که فقط جزئی از آن تخمیر می‌شود.

اگر چه برخی از عوارضی که گفته می‌شود بسیار نادر است اما به هر حال باید به آن توجه کرد. علی‌الخصوص افرادی که به کافئین حساس هستند.

آب سیاه و چای اولانگ سازگاری ندارد،  و افرادی که مبتلا به اختلالات چشمی هستند باید قبل از مصرف چایی با پزشک مشورت کند زیرا این تا حاوی کافئین است و به چشم فشار می‌آورد.

کافئین موجود در چای اولانگ

کافئین  موجود در چای اولانگ می‌تواند افراد مختلف را تحت تاثیر قرار دهد . اما اگر به جای استفاده ی منظم آن
را بیش از حد مصرف کنید  دچار برخی شرایط مانند ، سردرد، اضطراب و بی خوابی خواهید شد .

چای اولانگ برای کسانی که دارای معده ضعیف هستند مضر است و مصرف بیش از اندازه آن موجب مشکلات گوارشی و حتی اسهال می‌شود.

چربی خون

مصرف چای اولانگ به مقدار زیاد چربی خون را در شما افزایش می دهد و همچنین ضربان قلب را بالا می برد و اگر در حال حاضر از یک داروی خاص استفاده می کنید بهتر است مصرف چای اولانگ را کاهش داده و یا متوقف کنید
، زیرا این امر می‌تواند اثربخشی داروها را تحت‌الشعاع قرار دهد .

از آنجا که کافئین موجود در چای اولانگ برای برخی از افراد بیش از حد  قوی  است ،  بهتر از مصرف آن در شب پرهیز کنید زیرا  خواب شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

به دلیل دارا بودن کافئین موجود در آن زنان باردار و شیرده نیز باید از مصرف چای اولانگ  صرف نظر کرده و یا در صورت مصرف آن را محدود کنند .

عدم تحمل کافئین

در صورت بروز هر یک از علائم زیر می‌توانید کافئین را متوقف کنید.  بی‌قراری، تحریک‌پذیری ، مشکلات خواب، لرزش، تپش قلب، از دست دادن اشتها  ، ناراحتی معده؛ حالت تهوع، تکرر ادرار و  بثورات پوستی به همین دلیل بهتر است افرادی که دارای انواع حساسیت‌ها و یا مصرف داروهای مختلف هستند قبل از استفاده از نوشیدنی اولانگ با پزشک خود مشورت کنند.

این مجموعه خلاصه‌ای بود از فواید و عوارض احتمالی نوشیدنی شگفت انگیز اولانگ.

چای اولانگ دکتر بیز

ما با ارائه این محصول اعجاب انگیز در بسته بندی‌های بهداشتی و شکیل قصد داریم تا این نوشیدنی را در سبد غذایی، بهداشتی ، سلامتی  و درمانی خانواده‌های ایرانی بگنجانیم. زیرا مصرف این چای سلامت شما را تضمین خواهد کرد.

تفاوت محصول ما با محصولات مشابه بازار،،  بهداشت بسته بندی اصولی،  شیوه برداشت دقیق و فرآوری درست آن است.

برای خرید کلیک کنید